Małgorzata Rozenek-Majdan – co o niej wiemy?

małgorzata rozenek majdan

Celebrytka, prezenterka, prowadząca programy telewizyjne. Małgorzata Rozenek-Majdan to postać z show-biznesu, która jak nikt wzbudza potężne emocje w widzach. Skąd wzięła się taka popularność Perfekcyjnej Pani Domu? Co o niej właściwie wiadomo?

Początki kariery Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to polska celebrytka, prezeterka telewizyjna, osobowość telewizyjna. Popularność zyskała w roku 2012, kiedy na antenę TVN-u wszedł program, którego była gospodynią, czyli “Perfekcyjna pani domu”. Choć po dziś dzień na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan media huczą niemalże każdego dnia, mało kto wie, skąd tak naprawdę ów celebrytka wzięła się w polskim show-biznesie. To rzadko spotykane, aby życiem celebrytki media interesowały się tak intensywnie, że artykuły na jej temat pojawiają się co kilkanaście godzin. Mimo, że wydźwięk komentarzy pojawiających się w internecie nie zawsze schlebia “perfekcyjnej pani domu”, ta nie poddaje się i prze ze swoją karierą do przodu. Może właśnie dlatego jest cały czas gorącym obiektem zainteresowania paparazzi i pojawia się na pierwszych stronach gazet. Jakie były początki Małgorzaty Rozenek-Majdan? Przenieśmy się lekko w czasie, do wczesnych lat prezenterki telewizyjnej.

Małgorzata Kostrzewska, bo z takim nazwiskiem przyszła na świat, urodziła się w Warszawie w czerwcu 1978 roku. Jej ojciec Stanisław Kostrzewski w latach swojej kariery zawodowej był związany z Prawem i Sprawiedliwością, pełniąc tam funkcje skarbnika oraz głównego doradcy gospodarczego. Małgorzata Rozenek-Majdan w 1997 roku jako jeszcze nastoletnia dziewczyna ukończyła szkołę baletową. Pasją zaraził ją jej brat, starszy o 5 lat Michał, który do dziś zajmuje się tańcem baletowym zawodowo. Jednak Małgorzata porzuciła balet, ponieważ marzyła o studiach prawniczych. Studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim i 2004 roku uzyskała dyplom ukończenia studiów wyższych na tymże kierunku. Jej kariera naukowa trwała jeszcze dłużej, bowiem w kolejnych latach została doktorantką, gdzie jak wspomina na swoich mediach społecznościowych nie było łatwo się dostać, a chętnych było aż po 7 osób na jedno miejsce.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Miłosne perypetie Małgorzaty Rozenek-Majdan

W swoim prawie 45-letnim życiu celebrytka nie miała szczęścia w miłości. Obecny jej mąż – Radosław Majdan to trzeci wybranek kobiety, z którym wychowuje ich synka Henryka urodzonego w 2020 roku. Para pobrała się 4 lata wcześniej we wrześniu 2016 roku. Zanim jednak prezenterka telewizyjna doszła do tego momentu w życiu, próbowała znaleźć szczęście w ramionach Łukasza Bukaczewskiego. Była to studencka miłość, ponieważ para poznała się w czasie edukacji na Uniwersytecie Warszawskim. Związek szybko stał się oficjalny, ale jeszcze szybciej zakończył się rozwodem. Celebrytka od razu pocieszenie znalazła przy boku Jacka Rozenka, z którym pobrała się w 2003 roku i wspólnie doczekali się dwóch synków – Stanisława (ur. 2006 r.) oraz Tadeusza (ur. 2010 r.). Po dziesięciu latach również ten związek się zakończył, a celebrytka pozostawiła nazwisko męża. Aktualnie ma nazwisko dwuczłonowe, po drugim i trzecim mężu.

Kariera telewizyjna i aktorska Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nie można zaprzeczyć, że od momentu, kiedy celebrytka rozpoczęła pracę w show-biznesie, jej kariera nieprzerwalnie nabiera tempa. Najnowszym osiągnięciem Małgorzaty jest obecnie prowadzenie programu śniadaniowego “Dzień dobry TVN” u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Mimo dużego doświadczenia, o którym więcej tutaj: https://www.mediaexpert.pl/poradniki/okazjonalne/malgorzata-rozenek-majdan-zyciorys,-wiek,-ciekawostki, prezenterka mierzy się z nieprzychylnymi opiniami na swój temat. Telewizja śniadaniowa jest nowym wyzwaniem, program nadawany jest na żywo, czego jeszcze Małgosia nie doświadczyła w swoim życiu zawodowym. Jak można przeczytać w linku powyżej, celebrytka nie próżnuje i cały czas sięga po nowe wyzwania. Jak myślicie, czy zyska sympatię widzów telewizji śniadaniowej?

Zobacz też: Hotel z jacuzzi w Warszawie – lista noclegów ze SPA w stolicy Polski

Hotel z jacuzzi w Warszawie – lista noclegów ze SPA w stolicy Polski

Tekst sponsorowany

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News