Małe stłuczki

Główni bohaterowie filmu Asia, Kasia i Piotr, to ludzie, którzy poszukują szczęścia i miłości, poruszając się przy tym nowymi, nieprzetartymi drogami. Robią to na własny sposób, nie zważając przy tym na istniejące konwenanse. Dziewczyny zarabiają na życie przy likwidacji mieszkań po zmarłych niedawno osobach. Większość rzeczy, które znajdują w pomieszczeniach sprzedają na pchlich targach. Ich życie zmienia się pod wpływem Piotra – pracownika fabryki pudełek.

Miłość, przyjaźń i szczęście – film porusza tematy uniwersalne w przewrotny sposób. Bohaterowi nie poszukują miłości, wręcz próbują się przed nią chronić. Chcą być niezależni, uniknąć zachłanności i egoizmu drugiej osoby. Małe stłuczki odpowiedzą na pytanie, czy da się wybronić od uczucia za pomocą małej stłuczki, gdy w grę wchodzą prawdziwe emocje.

Male_Stluczki_plakat_kinowy

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News