Malarka, która zaczęła projektować ubrania-obrazy

Dziewczyna ubrana w sukienkę, która wygląda jak obraz przed którym stoi

Artfully Awear to profil na Instagramie, na którym malarka Ariel Adkins zamieszcza zdjęcia ubrań, które wyglądają jak najsłynniejsze obrazy świata. Poznajcie niesamowitą artystkę, która perfekcyjnie łączy sztukę z modą!

Wszystko zaczęło się naturalnie od fascynacji sztuką. Ariel Adkins od zawsze interesowała się nieoczywistymi obrazami, które są pełne wyrazistych i nasyconych kolorów. Ubrania, które nosiła również odzwierciedlały jej artystyczną duszę.

Pewnego razu, czerpiąc inspirację z otaczającego ją świata, Ariel Adkins postanowiła połączyć sztukę i modę. Ubrania, które tworzy przedstawiają nie tylko najwybitniejsze obrazy, ale również wzorzyste wnętrza i przepiękną naturę. Wszystkie zdjęcia z projektu możecie zobaczyć na jej profilu – Artfully Awear.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdjęcie przedstawia artystkę na tle tapety w czerwone groszki. Jej bluzka i spodnie są w takim samym wzorze. Dwa zdjęcia przedstawiające dziewczyne ubraną w sukienki przypominające obrazy Zdjęcie przedstawia artystkę na tle różowego pomieszczenia, w którym są duże białe kule w duże czarne kropki. Artystka ma na sobie sukienkę w tym samym wzorze. Dwa zdjęcia przedstawiające dziewczyne ubraną w sukienki przypominające obrazy Artystka stoi na tle tapety w czarne mazgaje. Ma na sobie sukienkę w tym samym wzorze. Dwa zdjęcia przedstawiające dziewczyne ubraną w sukienki przypominające obrazy Artystka stoi na polu pełnym pomarańczowych tulipanów, ma na sobie sukienkę w ten sam motyw.

Tekst: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News