Macie dosyć jesieni? Martin Parr przypomni Wam o urokach lata

Dwa zdjęcia z wakacji: na jednym ludzie w wodzie grają w szachy, na drugim kobieta została zaatakowana przez gołębie

Zdobywca wielu nagród, fotograf Martin Parr ma wielki talent w wyłapywaniu obiektywem absurdów życia codziennego. Ze względu na jego koczowniczy tryb życia, w twórczości Parra możemy zobaczyć cykl fotograficzny zrobiony podczas jego podróży. Pomimo tego, że temat wydaje się dość przeciętny, to zdjęcia są naprawdę unikatowe.

Znany ze swojej fotografii reportażowej, Parr odnalazł ciekawy sposób patrzenia na świat. Sam mówi: Często myślę o fotografii, jakby była telenowelą, gdzie czekam aż w pewnym momencie, pojawi się właściwa obsada. Więcej prac, możecie znaleźć na jego stronie.

Zdjęcie mężczyzny robiącego zdjęcie grupie turystów na tle zabytku. Zdjęcie trójki ludzi, którzy siedzą na ławce i patrzą się na krajobraz gór. Zdjęcie z ośrodka wód termalnych. Zdjęcie mężczyzny pływającego na promie, który płynie na morzu. Zdjęcie kobiety robiącej zdjęcie, na której są gołębie. Zdjęcie kurczaków, siedzących w aucie. Zdjęcie plaży, gdzie ludzie leżą na ręcznikach. Zdjęcie ludzi, którzy udają, że się opierają o wieżę w Pizie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News