Macie dosć swojego operatora? Folx to nowa sieć komórkowa w aplikacji!

Srebrna paczka z wystającym szalikiem

Powiemy tak: prościej się już chyba nie da! Jeśli macie dość wiecznego użerania się z Waszym operatorem komórkowym i niekończących się rachunków, z pomocą przychodzi do Was FOLX, czyli najnowsza sieć komórkowa!

Subskrypcje opanowały już nasze życie: na tej zasadzie korzystamy już od dawna z Netfliksa, Spotfiy, Tidal. Teraz opcja subskrypcji wkracza także do sieci komórkowej. Jak to możliwe? Poprzez aplikację FOLX!

Wystarczy, że ze sklepu App Store lub Google Play pobierzecie darmową aplikację. Możecie utworzyć nowy numer, lub przenieść Wasz aktualny. Zakładając konto, podając specjalny kod wethefolx2018, przez 3 miesiące cieszyć się darmową subskrypcją. Co ona obejmuje? Niemilitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 20 GB internetu i roaming w UE bez dodatkowych opłat! Pewnie zapytacie: a co po trzech miesiącach? Po trzech miesiącach opłata subskrypcyjna wynosi jedynie 29,99 PLN. Po założeniu konta zamawiacie kartę SIM, którą ekipa FOLX dostarczy pod Wasze drzwi w nawet 15 minut.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BggYOJ9BDUQ/?hl=pl&taken-by=folx_pl

Dodatkowo FOLX we współpracy z PROSTO stworzyło specjalne szaliki. PROSTO, bo lubią proste zasady – tak samo, jak my wszyscy, czyż nie? W ulicznej modzie wszystko masz jak na dłoni. Tak samo jest w Folx.

https://www.instagram.com/p/Bg3uOZfgV6n/?hl=pl&taken-by=folx_pl

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News