MAC stworzył kosmetyki inspirowane Seleną Quintanilla-Perez

Twarz Seleny w pięknym mocnym makijażu

Pamiętacie Selenę? Była jedną z najciekawszych artystek muzyki latino lat 90. Piękna, utalentowana i charakterystyczna – nie ma więc cienia wątpliwości, dlaczego MAC zainspirował się właśnie jej osobą. Już jesienią będzie można kupić szminki z kolekcji MAC Selena.

Marka kosmetyczna postanowiła w końcu uchylić rąbka tajemnicy i pokazała jeden z kosmetyków planowanej serii. Pomadka Como La Flor, poza tym, że jest w odcieniu burgunda, zaskakuje matowością i nawiązuje oczywiście do ulubionego koloru ust piosenkarki. Chociaż Selena zmarła tragicznie ponad dwie dekady temu na skutek postrzelenia, jej postać wciąż zachwyca i ma wielu fanów na całym świecie.

Dzięki kolekcji kosmetyków, wszyscy fani piosenkarki mogą nie tylko wspominać z podziwem jej twórczość i piękno, ale też poczuć bliskość poprzez korzystanie z kosmetyków nawiązujących do jej stylu. MAC Selena będzie zawierać wiele ciekawych kolorów, jakich w swoim życiu artystycznym i prywatnym używała Quintanilla-Perez. I na pewno takich, w których odnajdzie się niejedna z was.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kolekcja będzie dostępna dla wszystkich fanów Seleny oraz tych, którzy kochają wyjątkowy make up już od października 2016.

piosenkarka Selena ubrana w czarną bluzkę z czerwoną szminką na ustach oraz pomadka i cień do powiek

pomadka o odcieniu bordo w fioletowej obudowie

tekst | Ola Tusińska

3.8/5 - (5 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News