Lustrzane nie-pozory

H&M w tym sezonie pozytywnie zaskakuje udanymi kolekcjami i współpracami. Najpierw kolekcja STUDIO pokazywana na paryskim fashion weeku, później kolekcja Modern Classic Premium Collection, a w zanadrzu jest jeszcze listopadowy Wang. I nagle, pośród tych wszystkich naprawdę dobrych linii pojawia się jeszcze współpraca z blogerką. Co prawda bardziej z ramienia holenderskiego Vogue, ale jednak.

 

Ivania Carpio z Love Aesthetics, bo o niej właśnie mowa, współpracowała już wcześniej w tym roku z  &Other Stories, czyli ze sklepem z grupy H&M. Wtedy przygotowała trzy tutoriale manicure z wykorzystaniem lakierów do paznokci z ich oferty. Wcześniej miała już na koncie współpracę z COS (który również należy do tej grupy). Oczywiście istotną rolę w obu przypadkach odegrał jej chłopak Romeo, bo gdyby nie on, to żadne z tych zdjęć i filmów prawdopodobnie by nie powstały – a na pewno byłoby to znacznie utrudnione.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

O ile &Other Stories i COS są dość minimalistyczne i surowe jeśli chodzi o styl, a ceny są tam znacznie mniej sieciówkowe (czyli w zasadzie to marki przeznaczone raczej dla osób o określonym stylu), o tyle stricte modowy H&M zdaje się pasować do Ivanii znacznie mniej. A jednak udało jej się wybrać 4 naszyjniki, które perfekcyjnie do niej pasują i pokazać 4 sposoby, w jakie można je nosić. A oprócz tego zaaranżować w ciekawej, lustrzanej scenerii i jeszcze stworzyć ponadminutowy, bardzo przyjemny film.

 

Jak widać po tych zdjęciach, pozory często naprawdę mylą. Bo w sumie dość nietypowa kolaboracja to jedno, ale poważnie – powiedzielibyście, że żaden z tych naszyjników prawdopodobnie nie kosztuje więcej niż 39,90?

01

02

 

 

 

Tekst | Małgorzata Mitura

Zdjęcia | http://bit.ly/1smysS5

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News