Strona główna muzyka Ludzkie relacje, które nie zawsze są łatwe. Ptakova prezentuje nowy singiel „Bez...

Ludzkie relacje, które nie zawsze są łatwe. Ptakova prezentuje nowy singiel „Bez nas”. Producentem utworu jest Kuba Karaś z The Dumplings

Ptakova uwielbia muzyczne eksperymenty. Dlatego do współpracy nad nowym utworem postanowiła zaprosić Kubę Karasia z The Dumplings. Wspólnie stworzyli muzykę do Bez nas, a Kuba dodatkowo wyprodukował utwór.

Utwór Bez nas jest kolejnym zwiastunem debiutanckiego albumu Ptakovej. Kuba to super człowiek. Cieszę się, że mogłam zaczerpnąć trochę z jego szalonej i kreatywnej głowy i współdziałać – mówi Ptakova.

Autorką tekstu do tego utworu jest wokalistka Kasia Lins. Ciekawym doświadczeniem było oddanie warstwy tekstowej Kasi Lins, którą cenię i podziwiam – dodaje Ptakova i wyjaśnia jak ludzkie relacje, które nie zawsze są łatwe, zainspirowały ich do stworzenia utworu Bez nas.

Czasami okazuje się, że w relacji, w której jesteśmy, coś wygasa, zanika i przemija. I, choćbyśmy nie wiem, co robili, nagle na każdym kroku pojawia się jakiś mur oddzielający dwoje bliskich sobie ludzi. Myślę jednak, że siła tkwi w pokonywaniu pewnych barier i rozbijaniu tych murów. Może drogą do ich rozbicia jest chwilowy oddech w samotności i znalezienie punktów odniesienia?

Zdjęcie wyróżniające: Zosia Zija i Jacek Pióro

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version