Ludzkie relacje, które nie zawsze są łatwe. Ptakova prezentuje nowy singiel „Bez nas”. Producentem utworu jest Kuba Karaś z The Dumplings

Dziewczyna w różowej ramonesce

Ptakova uwielbia muzyczne eksperymenty. Dlatego do współpracy nad nowym utworem postanowiła zaprosić Kubę Karasia z The Dumplings. Wspólnie stworzyli muzykę do Bez nas, a Kuba dodatkowo wyprodukował utwór.

Utwór Bez nas jest kolejnym zwiastunem debiutanckiego albumu Ptakovej. Kuba to super człowiek. Cieszę się, że mogłam zaczerpnąć trochę z jego szalonej i kreatywnej głowy i współdziałać – mówi Ptakova.

Autorką tekstu do tego utworu jest wokalistka Kasia Lins. Ciekawym doświadczeniem było oddanie warstwy tekstowej Kasi Lins, którą cenię i podziwiam – dodaje Ptakova i wyjaśnia jak ludzkie relacje, które nie zawsze są łatwe, zainspirowały ich do stworzenia utworu Bez nas.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czasami okazuje się, że w relacji, w której jesteśmy, coś wygasa, zanika i przemija. I, choćbyśmy nie wiem, co robili, nagle na każdym kroku pojawia się jakiś mur oddzielający dwoje bliskich sobie ludzi. Myślę jednak, że siła tkwi w pokonywaniu pewnych barier i rozbijaniu tych murów. Może drogą do ich rozbicia jest chwilowy oddech w samotności i znalezienie punktów odniesienia?

Zdjęcie wyróżniające: Zosia Zija i Jacek Pióro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News