Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA

Pluszowy rekin z IKEA

Zapomnijcie o Gangu Słodziaków, czy innych pluszakach, które, aby zdobyć musicie zebrać milion naklejek. Wszystko, czego potrzebujecie, to pluszowy rekin z IKEA. Dlaczego? Przekonajcie się sami.

Ustalmy jedno: pluszaki, wszelkiego rodzaju już dawno przestały być dedykowane wyłącznie określonej grupie wiekowej. Szczególnie jeśli mowa o IKEA i ich, znanych nam już dobrze pluszakach typu Pan Brokuł, szczur, czy olbrzymi pies. Jednak najnowszy produkt wprowadzony przez sklep, jak żadna inna zabawka podbił serca internautów, a mowa o pluszowym rekinie, nazwanym Blåhaj.

Zabawka zyskała miano viralowej, szybciej niż ktokolwiek by przypuszczał. Dowodem na to są różnorakie zdjęcia przedstawiające rekina w codziennych sytuacjach: od czytania gazety, przez pracę przy komputerze, po jazdę na Harleyu. Blåhaj został gwiazdą wielu scenariuszy i idealnie odzwierciedla nasze samopoczucie w tej chwili. Zobaczcie sami!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


BpPJlrgltSI png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpUViHTgHn8 png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BoQYx13nLAT png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpXLV LDxww png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BhGNHiahraa png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpW MJ3hP9v png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BDQpm2iLeQ3 png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpZFjG HvQv png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BoZZhPCBvRN png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BX0zIL6gUsE png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA Bn aGRDBIZk png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA Bmj4f6GBrjh png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpBrtQWnkYm png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BmLZc0bBrfM png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BhFk6aJHQqM png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpM8Iywh9lA png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BpWBI0gn8SR png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BoxCpkLB83t png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA BkhlphoA LL png 700 Ludzie oszaleli na punkcie Blåhaja, pluszowego rekina z IKEA

4/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News