Ludzie myśleli, że odkryli nowy, egzotyczny gatunek ptaka. Prawda okazała się nieco inna

Pomarańczowy ptak

Mówi się, że człowiek uczy się całe życie. To prawda, chociaż w tym wypadku prawdziwym jest też powiedzenie: nie oceniaj książki po okładce. Albo ptaka po kolorze.

Na jednej z brytyjskich dróg został odnaleziony piękny, egzotyczny ptak, przypominający feniksa. Ptak niestety nie mógł latać, więc został przewieziony do najbliższej kliniki weterynaryjnej.

Po przeprowadzeniu badań okazało się, że mimo wcześniejszej ekscytacji, ów egzotyczny ptak nie jest niczym innym jak mewą. Mewą, która z niewiadomych miała całe upierzenie pokryte curry lub kurkumą, stąd jego pomarańczowa barwa.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Klinika napisała na swoim fanpage’u na Facebooku: To jeden z najdziwniejszych przypadków, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Gdy otrzymaliśmy telefon, że ktoś znalazł przy drodze pomarańczowego, egzotycznego ptaka, spodziewaliśmy się wszystkiego, ale nie tego. Ptak był cały pokryty pyłem z curry lub kurkumy, przez co nie mógł latać. Na szczęście poza tym, jest on w pełni zdrowy.

Mewa została umyta i już wkrótce powinna opuścić klinikę, by powrócić do swojego naturalnego środowiska, gdzie – miejmy nadzieję, nie spotka się po raz kolejny z żadną przyprawą.

e1ea51e05d22a5f115a9ec236d1bb431 Ludzie myśleli, że odkryli nowy, egzotyczny gatunek ptaka. Prawda okazała się nieco inna dc0731b85d22645f15a9e815917cb534 Ludzie myśleli, że odkryli nowy, egzotyczny gatunek ptaka. Prawda okazała się nieco inna

1/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News