Ludzie, którzy oglądają „Przyjaciół”, zdają lepiej egzaminy

Dwie dziewczyny i dwóch chłopaków siedzących na kanapie

Egzaminy są wytworem szatana. To pewne. Najlepiej wiedzą to ci, którym aktualnie zbliża się sesja egzaminacyjna. Mamy jednak dobrą wiadomość.

Nawet jeśli zaczynacie się uczyć wcześniej niż noc przed egzaminem (podziwiamy takie osoby, serio), to i tak zawsze pojawia się ta nutka wątpliwości — czy na pewno zdam, czy może coś pójdzie nie tak i będzie powtórka z rozrywki?

DIRECTV przeprowadziło ostatnio badania, które skupiały się właśnie na wynikach egzaminów w połączeniu z oglądaniem seriali. Wyniki pokrzepiają nasze serca. Przeprowadzona ankieta wykazała, że istnieje zależność między oglądaniem seriali a wynikami w nauce. A konkretniej, jak określone typy seriali wpływają na naszą inteligencję.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Badania zostały wykonane na grupie studentów i porównywały wyniki egzaminów i seriale, jakie studenci oglądali w ostatnim czasie. Wszyscy, którzy oglądali takie produkcje, jak: Przyjaciele, The Simpsons, Sherlock, czy South Park, osiągali lepsze wyniki w porównaniu ze studentami oglądającymi przykładowo Grę o Tron, czy Breaking Bad.

Przepraszamy wszystkich fanów Gry o Tron, ale takie są fakty! Pozdrawiamy fanów Przyjaciół!

Czytaj również: Porcja styczniowych nowości: 10 filmów i seriali, które pojawią się w nowym roku na Netflix

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News