Ludzie dostrzegli szokujące podobieństwo między Gretą Thunberg i Lisą Simpson. Czy kultowy serial znów przepowiedział przyszłość?

Dziewczyna i postać z kreskówki

Simpsonowie jako serial znani są z tego, że często dziwnym trafem przepowiadają przyszłość. Tak było w przypadku wyboru Donalda Trumpa na prezydenta USA, a teraz okazuje się, że być może także serial przepowiedział… Gretę Thunberg.

Wierni fani serialu cofnęli się pamięcią 10 lat wstecz. Dokładnie chodzi o 17 odcinek 20 sezonu serialu, zatytułowany The Good, the Sad and the Drugly. To właśnie w tym odcinku Lisa napisała raport, jak będzie wyglądać Springfield w 2059 roku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Lisa, gdy dotarła do informacji o tym, jakie czynniki zagrażają jej rodzinnemu miasteczku, wpadła w depresję, niepokój i przerażenie, którymi zaraziła kolegów z klasy, opowiadając mroczne wizje o tym, jakie skutki może przynieść globalne ocieplenie, zmieniając planetę w pustynię. Brzmi znajomo?

Owszem, szczególnie biorąc pod uwagę przemówienie Thunberg podczas spotkania w ONZ. To właśnie po nim, ludzie zaczęli porównywać Gretę z Lisą Simpson. A wy, widzicie podobieństwo?

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News