ŁOWCA OWOCÓW

Od ponad 20 lat hollywoodzki aktor Bill Pullman podróżuje po całym świecie aby znaleźć wyszukane owoce i później hodować je w domu. Jednym z jego marzeń jest posadzenie sadu w Hollywood, z którego każdy będzie mógł korzystać. O tym skąd zrodziła się jego pasja i w jaki sposób odnajduje niespotykane owoc opowiada w filmie dokumentalnym „The Fruit Hunters”. Dzieło w reżyserii Young Changa to prawdziwa podróż grupy osób, która w wyśmienity sposób opowiada o swojej pasji.

Amerykański aktor wraz z kamerą wyrusza do dżungli, która jest chyba największym rajem dla tego typu pasjonatów. Połączenie opowieści uczestników podróży, z wizualnym przedstawieniem rzadko spotykanych owoców działa na wszystkie zmysły. Niby taka prosta pasja, a jednak tak rzadko spotykana. Miejmy nadzieję, że już niedługo powstanie nowy publiczny sad w Stanach Zjednoczonych.

1
http://en.wikipedia.org/

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2
http://en.wikipedia.org/

 

3
http://en.wikipedia.org/

 

 

Tekst | Paweł Taranowski

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News