Love is in the Bear

Dziewczyny! Koniec z szukaniem faceta! Wystarczy kupić sobie dużego misia i go pokochać. Tak przynajmniej zrobiła Molly Soda, pierwsza nastolatka, która zdobyła sławę dzięki platformie Tumblr. Stwierdziła, że jest feministką, faceta nie potrzebuje i zamówiła pluszowego misia na platformie Amazon.

Serio? „Webcam Princess”, bo tak lubi być nazywana Soda, uważa, że przytulanka to symbol miłości, komfortu i wszystkich innych emocji, które powinna dostarczać nam druga połówka. Symbol? Sami zobaczcie, co ta dziewczyna robi ze swoim chłopakiem przed kamerą. Aż strach pomyśleć, co dzieje się, gdy nikt ich nie podgląda.

Jej wystawa „Me and my Bear” ma być aktem feminizmu, bo jak mówi „Od zawsze była feministką”. Kolejny samobój feministek. Takie działania zdecydowanie nie wzbudzają szacunku do ich ruchu, a jedynie pogłębiają utarte stereotypy. Gratulujemy!

Ciekawe, czy chłopak Molly jest zazdrosny, gdy jego dziewczyna ogląda bajki i filmy, w których pojawiają się jego pluszowi przyjaciele? Wy obejrzyjcie galerię, mamy nadzieję, że to przeżyjecie.

1117512

524091_416749708377858_1752891991_n

large

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News