LizzyPop presents: Buszkers & Invent

1690158_260831960761489_683445106_n

Line up: ♫♪♫♪♫♪♫♪

Buszkers 

Członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami U Know Me Records, Funky Mamas & Papas i Koh-I-Noor Records. Nigdy nie wiadomo jaki kierunek obiorą jego sety. Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od nu beats i hiphopu, przez disco i house, po techno i juke. Występował w najlepszych polskich klubach z wieloma importowanymi gwiazdami (m.in. James Blake, Blawan, Kaytranada, Mano Le Tough, Pearson Sound, De La Soul, L-Vis 1990) a także na festiwalach Selector, Sitkko, Bialystok Up To Date, Burnin Snow oraz Coke Live. Od 2011 współprowadzi cykle imprez w warszawskich klubach Powiększenie oraz BarKa. Miał okazję nagrać gościnne mixy m.in. dla belgijskiego LaidBack Radio, litewskiego MondayJazz, Pompon Night, Digital Meditation, Basstionu czy Kosmosu w Radio Roxy. Od 2009 prowadzi jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z podcastami – JuNouCast.

Invent

Ten 25-letni producent, DJ i turntablista jest absolwentem Burn Studios na Ibizie. Nagrał sporo mixtape’ów i podcastów, zwyciężył też w konkursie na remix „Might Like You Better” Amandy Blank. W swoim dorobku artystycznym ma również oficjalne remixy dla Teielte („Selcouth”, UKM) i Out Of Tune („Cash And Hearts”, EMI Music). Ponadto jest on także autorem bardzo dobrze przyjętej epki na labelu The Very Polish Cut-Outs – „Polish Edits EP #3” 

Warto wspomnieć o jego początkach – zaczynał już jako 14-letni turntablista i zdołał uzyskać na tym gruncie uznanie m.in. na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ’ów ITF, czy w konkursie Turntable Contest. Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick – mixing. Sety Inventa są połączeniem najświeższej elektroniki, house’u, hip hopu a także disco. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open’er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz za granicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza). Jego produkcje opierają się głównie na analogowych syntezatorach, automatach perkusyjnych, samplerach oraz wyszukanych samplach z winyli.

W 2013 roku podopieczny U Know Me Records wydał EP z gościnnym udziałem legendarnego KRS-One i The Kid Daytony. Na winylu dostępne są również remixy tytułowego traku wykonane przez Azari & III i połowę duetu TNGHT – Lunice. 

plakat

data: 21.02.2014

miejsce: Bar Studio

start: 22:00

tax: 10 pln – LISTA FB FREE

 

Link:  https://www.facebook.com/events/1399972646927609/?fref=ts

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News