Listopad na Netflix. Powrócą ulubione seriale, pojawią się długo oczekiwane premiery. Co warto obejrzeć?

Dziewczyna w białej sukience siedząca w restauracji

Chociaż liście z drzew już w dużej mierze spadły, a rok 2019 powoli chyli się ku końcowi, to Netflix nie zwalnia tempa ani trochę! Ten miesiąc będzie obfitował w serialowe powroty i filmowe nowości.

W listopadzie rządy przejmują Olivia Colman (The Crown) oraz Timothee Chalamet (Król). Niecierpliwie odliczamy także do premiery Irlandczyka! A co poza tym? Sprawdźcie poniżej naszą listę TOP 10 listopadowych premier.

1. Syn Ameryki

Była międzyrasowa para poszukuje informacji o swoim zaginionym synu. Film oparty na broadwayowskiej sztuce. W rolach głównych Kerry Washington i Steven Pasquale.

Premiera: 1 listopada

2. Atypowy: Sezon 3

Sam rozpoczyna studia, a tym samym wkracza na ścieżkę pełną nowych wyzwań. Czy uda mu się nawiązać nowe znajomości i nauczyć się zarządzać swoim czasem?

Premiera: 1 listopada

3. H

Barcelona, lata 60. Helena zdobywa serce niebezpiecznego szefa kartelu heroinowego i doskonali swoje umiejętności, aby awansować w hierarchii mafijnej.

Premiera: 1 listopada

4. The End of the F***ing World: Sezon 2

Minęły dwa lata, odkąd James i Alyssa wyruszyli w koszmarną podróż. Teraz na wolność wychodzi spragniona zemsty kobieta, która ma obsesję na punkcie ofiary nastolatków.

Premiera: 5 listopada

5. The Crown: Sezon 3

Nastały lata 60. Anglia zmaga się z kryzysem gospodarczym oraz rosnącym w siłę ruchem nacjonalistycznym, a rodzina królewska traci autorytet.

Premiera: 17 listopada

6. Dolly Parton’s Heartstrings

Antologia ośmiu niezwykłych opowieści o miłości, duchowości, trudach życia i zemście inspirowana muzyką Dolly Parton.

Premiera: 22 listopada

7. Król

Anglia, XV w. Książę Hal niespodziewanie obejmuje tron. Choć jeszcze wczoraj prowadził życie królewicza, dzisiaj musi odnaleźć się w roli władcy i walczyć z chaosem.

Premiera: 1 listopada

8. Klaus

Jeden z twórców filmu „Jak ukraść Księżyc” przedstawia animowaną opowieść świąteczną, w której listonosz zaprzyjaźnia się z tajemniczym konstruktorem zabawek.

Premiera: 15 listopada

9. Irlandczyk

Osadzona w powojennej Ameryce epicka opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Premiera: 27 listopada

10. Zgubiłam swoje ciało

W tym nagrodzonym filmie animowanym odcięta dłoń przemierza Paryż w poszukiwaniu właściciela, a w tle snuje się opowieść o młodej miłości i wspomnieniach z dzieciństwa.

Premiera: 29 listopada

Rate this post