Nowy szwedzki serial HBO, ukochane klasyki i Wes Anderson. 10 lipcowych nowości na HBO GO

Trzy zrzuty ekranu z filmów

Lipiec w HBO GO przyniesie widzom dużo rozrywki zarówno filmowej, jak i serialowej. Można śmiało powiedzieć, że dla każdego w tym miesiącu znajdzie się coś, co na pewno wyląduje na liście do obejrzenia.

Nowy miesiąc w HBO GO to mieszanka nowych serialów – w tym długo oczekiwanej produkcji szwedzkiej Gösta, jak i dobrze znanych klasyków kina, czy premier filmów, które do niedawna mogliśmy oglądać wyłącznie na dużym ekranie. Wybieramy dla Was 10 nowości, które na pewno obejrzymy!

1. Gösta

Nowy szwedzki serial HBO Europe; słodko-gorzka opowieść o młodym psychologu dziecięcym, który rozpoczyna swoją praktykę zawodową w małej miejscowości na prowincji.

Premiera: 1 lipca, odcinki 1-4, kolejne (po dwa) co tydzień w poniedziałki

2. Grand Budapest Hotel

Ralph Fiennes jako legendarny konsjerż, który jest świadkiem nieprawdopodobnych zdarzeń w jednym ze słynnych europejskich hoteli w okresie międzywojennym. Szereg nagród, w tym cztery Oscary.

Premiera: 13 lipca

3. Na cały głos (The Loudest Voice)

Russell Crowe jako nieżyjący już Roger Ailes – wieloletni szef stacji Fox News, który był jedną z najbardziej wpływowych postaci świata amerykańskich mediów i polityki.

Premiera: 1 lipca

4. Snowfall III

Trzeci sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta.

Premiera: 11 lipca

5. Gentleman z rewolwerem

Robert Redford w roli notorycznego i dość sędziwego już złodzieja, któremu trudno przejść na emeryturę.

Premiera: 21 lipca

6. Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Film familijny z wytwórni Disneya, młoda dziewczyna niespodziewanie trafia do niezwykłego świata, w którym toczy się wojna między królestwami.

Premiera: 28 lipca

7. Top Gun

Tom Cruise jako utalentowany pilot, który zakochuje się w swojej instruktorce z elitarnej jednostki lotniczej.

Premiera: 1 lipca

8. Gorączka sobotniej nocy

John Travolta jako chłopak bez przyszłości, który w sobotnie wieczory staje się królem parkietu w lokalnej dyskotece.

Premiera: 15 lipca

9. Kocham Cię, teraz umieraj

Dwuczęściowy film dokumentalny HBO o sprawie samobójstwa nastolatka, która wywołała ogromną dyskusję publiczną w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku.

Premiera: 10 lipca – część 1, 11 lipca – część 2

10. Jett

Nowy serial kryminalny produkcji Cinemax o światowej klasy złodziejce Daisy Jett Kowalski. Niedługo po wyjściu z więzienia zostaje zmuszona przez niebezpiecznych i ekscentrycznych przestępców do robienia tego, co w czym jest najlepsza. Carla Gugino w roli głównej.

Rate this post