Nowy szwedzki serial HBO, ukochane klasyki i Wes Anderson. 10 lipcowych nowości na HBO GO

Trzy zrzuty ekranu z filmów

Lipiec w HBO GO przyniesie widzom dużo rozrywki zarówno filmowej, jak i serialowej. Można śmiało powiedzieć, że dla każdego w tym miesiącu znajdzie się coś, co na pewno wyląduje na liście do obejrzenia.

Nowy miesiąc w HBO GO to mieszanka nowych serialów – w tym długo oczekiwanej produkcji szwedzkiej Gösta, jak i dobrze znanych klasyków kina, czy premier filmów, które do niedawna mogliśmy oglądać wyłącznie na dużym ekranie. Wybieramy dla Was 10 nowości, które na pewno obejrzymy!

1. Gösta

https://youtu.be/91iphBdwEhk

Nowy szwedzki serial HBO Europe; słodko-gorzka opowieść o młodym psychologu dziecięcym, który rozpoczyna swoją praktykę zawodową w małej miejscowości na prowincji.

Premiera: 1 lipca, odcinki 1-4, kolejne (po dwa) co tydzień w poniedziałki

2. Grand Budapest Hotel

Ralph Fiennes jako legendarny konsjerż, który jest świadkiem nieprawdopodobnych zdarzeń w jednym ze słynnych europejskich hoteli w okresie międzywojennym. Szereg nagród, w tym cztery Oscary.

Premiera: 13 lipca

3. Na cały głos (The Loudest Voice)

https://youtu.be/29Nfmpr_1yw

Russell Crowe jako nieżyjący już Roger Ailes – wieloletni szef stacji Fox News, który był jedną z najbardziej wpływowych postaci świata amerykańskich mediów i polityki.

Premiera: 1 lipca

4. Snowfall III

https://youtu.be/rDruYwFSV08

Trzeci sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta.

Premiera: 11 lipca

5. Gentleman z rewolwerem

https://youtu.be/m0cfimY6ICs

Robert Redford w roli notorycznego i dość sędziwego już złodzieja, któremu trudno przejść na emeryturę.

Premiera: 21 lipca

6. Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Film familijny z wytwórni Disneya, młoda dziewczyna niespodziewanie trafia do niezwykłego świata, w którym toczy się wojna między królestwami.

Premiera: 28 lipca

7. Top Gun

Tom Cruise jako utalentowany pilot, który zakochuje się w swojej instruktorce z elitarnej jednostki lotniczej.

Premiera: 1 lipca

8. Gorączka sobotniej nocy

John Travolta jako chłopak bez przyszłości, który w sobotnie wieczory staje się królem parkietu w lokalnej dyskotece.

Premiera: 15 lipca

9. Kocham Cię, teraz umieraj

Dwuczęściowy film dokumentalny HBO o sprawie samobójstwa nastolatka, która wywołała ogromną dyskusję publiczną w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku.

Premiera: 10 lipca – część 1, 11 lipca – część 2

10. Jett

https://youtu.be/Qm9iabSrcvg

Nowy serial kryminalny produkcji Cinemax o światowej klasy złodziejce Daisy Jett Kowalski. Niedługo po wyjściu z więzienia zostaje zmuszona przez niebezpiecznych i ekscentrycznych przestępców do robienia tego, co w czym jest najlepsza. Carla Gugino w roli głównej.

Rate this post