Limitowana edycja winyli „Call Me By Your Name” będzie pachniała brzoskwinią

Chłopak w czerwonej koszulce opierający swoją głowę na piersi drugiego mężczyzny

Wielu z nas już dawno zdążyło się zakochać we wszystkim, co związane z filmem Call Me By Your Name: od oryginalnej książki, przez przeróżne konta na Instagramie, po ścieżkę dźwiękową… I skoro o niej mowa, zostanie wydana specjalna edycja winyli.

Film Luca Guadagnino doczeka się specjalnej edycji ścieżki dźwiękowej w formie brzoskwiniowego winyla. Nie chodzi jedynie o barwę krążka, ale także o… zapach! Tak, dobrze przeczytaliście, winyle będą pachniały brzoskwinią, zostaną wyprodukowane w liczbie 7777 sztuk (tak, dokładnie tylu) i będą dostępne w sprzedaży już w sierpniu.

Brzoskwiniowy winyl Call Me By Your Name

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jak wszyscy dobrze wiemy, brzoskwinia odgrywa dość sporą rolę w filmie, ale nie będziemy spoilerować tym, którzy być może jeszcze nie mieli okazji go obejrzeć. Dla reszty, pozdrowienia – wiecie o co chodzi!

Na koniec dodamy, że utwór Mystery of Love autorstwa Sufjana Stevensa, znajdujący się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej był w tym roku nominowany do Oscara za najlepszy utwór. Więcej informacji o samym winylu znajdziecie tutaj.

Czytaj także:
Co wiemy o sequelu „Tamtych dni, tamtych nocy”?
Kontrowersyjna scena, której nie zobaczysz w filmie „Call Me By Your Name”!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News