Lily-Rose Depp testuje szminki na kanale Chanel Beauty Talks

Na zdjeciu sa dwie kobiety blondynka i brunetka na tle stolu plenego kosmetykow. Brunetka maluje usta blondynce

Nie od dziś wiadomo, że Lily-Rose Depp, córka Vanessy Paradis i Johnego Deppa jest ulubienicą Karla Lagerfelda. Dyrektor kreatywny francuskiego domu Chanel chętnie zatrudnia ją do pokazów i kampanii reklamowych. Aktualnie młoda Deppówna jest ambasadorką kultowych szminek Chanel Rouge i pojawiła się w kolejnym odcinku Chanel Beauty Talks.

Chanel Beauty Talks to oficjalny kanał na stronie internetowej Chanel. Prowadzi go Lucia Picia, Global Creative Make-up and Color Designer. W poprzednich epizodach rozmawiała już z takimi kobietami jak Kristen Stewart, Keira Knightley czy Gisele Bundchen. Gościem ostatniego odcinka jest Lily-Rose Depp, która opowiada o swoich pierwszych kosmetykach, ulubionych kolorach, które używa do makijażu oraz o sposobach na pięknie pomalowane usta. Na prawie trzyminutowym video możemy zobaczyć także Lucię i Lily-Rose testujące najnowsze szminki Rouge Coco Gloss.

Na drugim filmiku makijażystka Chanel prezentuje natomiast nowe top coaty, które mogą zmienić odcień szminki. Złoty top coat Excitation rozświetla usta, sprawiając, że są błyszczące (najlepiej nakładać go w centrum ust), czarny top coat Caviar nadaje głębi, a pomarańczowy top coat Impulsion sprawia, że odcień ust jest cieplejszy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Katarzyna Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News