Lilly Hates Roses w najbliższy piątek w Firleju

Duet Lilly Hates Roses w ramach jesiennej trasy koncertowej promującej album „Mokotów” odwiedzi 16 października wrocławski klub Firlej. Twórczość zespołu wzbudza zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Piosenki Kasi i Kamila grane były m.in. w USA, a grupa miała przyjemność występować w 8 krajach.

Lilly Hates Roses – czyli Kasia Golomska i Kamil Durski. Zespół powstał pod koniec 2013 roku i od tego czasu zagrał pięć tras koncertowych w różnych krajach, a także wystąpił na liczących się polskich festiwalach – Opener, Slot Art. Festival, Off Plus Camera. Ich debiutancki singiel Youth miał swoja premierę w legendarnej amerykańskiej rozgłośni radiowej KEXP.

W muzyce Kasi i Kamila folk spod znaku Bon Iver czy Neutral Milk Hotel łączy się z zamiłowaniem do rockowego grania w tylu Sonic Youth czy Becka. Jeżeli na pierwszej płycie duetu – Something To Happen – silniej obecne były te pierwsze inspiracje, ich drugi album – Mokotów – zawiera utwory znacznie bardziej rockowe. Zespół nie stoi w miejscu i wciąż poszukuje swojej muzycznej drogi. Jak mu to wychodzi? – przyjdźcie do Firleja i oceńcie sami.
www.facebook.com/LillyHatesRoses/timeline

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Rubber dots – pochodzący z Warszawa duet Anny i Stefana. Powstał w 2011 roku i od tego czasu nagrał dwie płyty długogrające (Rubber Dots i Mkultra) oraz szereg EPek. W 2015 roku ich utwór Lead singers talk to much znalazł się na składance promującej płocki festiwal Audioriver.
Muzyka Rubber Dots to nostalgiczna elektronika z wpływami zimnej fali. Tworzone przez duet kompozycje trudno jednoznacznie zaszufladkować. Jego członkowie sami unikają stosowania etykietek i podkreślają jedynie, że nie grają elektropopu.
www.facebook.com/rubber.dots?fref=ts

RubberDots

Eric Shoves Them In His Pockets – Hubert, Christoph i Szymon, dwóch kuzynów oraz ich kolega z liceum. Zainspirowani niezależnym rockiem z zachodnio-północnego wybrzeża USA z końca lat 90-tych. Sami o sobie mówią, że chociaż nie chcieli być zespołem rockowym, ostatecznie trochę nim są. W 2008 roku nagrali płytę Walk it off, a wiosna tego roku przystąpili do nagrywania kolejnej.

Trio intensywnie koncertuje – na swoim koncie mają już występy na OFF Festiwalu, Openerze. Pikniku Co Jest Grane i na deskach Teatru Dramatycznego. Członkowie zespołu lubią łączyć swoją muzykę z ruchomymi obrazami – ich utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej do niezależnego polskiego filmu „Wszystko płynie”, a na scenie zdarzało im się grać do filmów niemych.
www.facebook.com/ericshoves

PKO Off Camera - maj 2015

Bilety w przedsprzedaży dostępne są w serwisach www.ekobilet.pl,www.TicketPro.pl, salonach Empik, MediaMarkt, Saturn oraz w Firleju, a także na naszej stronie www: http://firlej.wroc.pl/ (cena 20 zł). W dniu koncertu bilety kupić będzie można na bramce za 30 zł.

Na bilety na koncert przewidziany jest 20% rabat dla wszystkich studentów. Tańsze wejściówki można nabyć na bramce przed koncertem, okazując legitymację studencką.

16 października 2015, Wrocław
Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Start: 20:00
Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 30 zł – dzień koncertu, 18 zł dla studentów.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News