Levi’s stworzył kolekcję PRIDE, która wspiera społeczność LGBTQ

Mężczyzna w tęczowej kurtce

Empatia i odwaga – to podstawowe wartości w Levi Strauss & Co. Od samego początku, datujące się na rok 1853, marka walczy o równość, integrację i postęp. Z okazji zbliżającej się parady równości Levi’s, jak co roku, prezentuje nam swoją kolekcję PRIDE.

Kolekcja PRIDE w tym roku afirmuje miłość, akceptację, różnorodność i integrację. Jej główny slogan to: I AM______, który zaprasza każdego z nas do uzupełnienia jego brakującej części. Bądź kim chcesz, kimkolwiek chciałbyś zostać. I bądź z tego dumny! Dodatkowo dodamy, że Levi’s będzie uczestniczył w trzech paradach w Europie z własną, dedykowaną platformą: w Londynie i Madrycie – 7 czerwca oraz 4 sierpnia w Sztokholmie.

T-shirty z nadrukiem I AM______ umożliwiają noszącym je osobom customizację zgodnie z własnym pomysłem. Niezależnie czy zdanie zostanie dokończone jako Jestem homoseksualistą, Jestem dumna, Jestem unikalna czy po prostu Jestem sobą, staje się ono najpełniejszą i najszczerszą deklaracją własnego ja.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Noszenie takiego sloganu może być także oznaką wsparcia i solidarności przy celebrowaniu równości i indywidualności. W kolekcji PRIDE wiosna/lato 2018 znajdą się m.in.: białe i czarne topy bez rękawów z nadrukiem tęczowego, gradientowego batwinga, kultowa truckerka z haftem tęczy czy szorty 501® z tęczowymi elementami.

Wśród akcesoriów nie zabraknie baseballowych czapek, taśmowych pasków czy szelek, bandanek, skarpetek i bielizny. Nie tylko dopełnią one letni look, ale też pokazują wsparcie dla społeczności LGBTQ.

Kultowa, kolorowa flaga w tym sezonie stalą się inspiracją dla marki do stworzenia bandany farbowanej we wszystkie kolory tęczy. Jest też coś dla minimialistów: kapelusz i torbę ze spranego denimu z delikatnym tęczowym logo, które będziecie mogli nosić cały rok.

Kolekcja jest dostępna w sklepie Levi’s® w Złotych Tarasach od 4 czerwca.

 

 

3/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News