Categories: markimoda

Levi’s połączył siły ze Star Wars, tworząc kolekcję inspirowaną bardzo odległą galaktyką

W popkulturze istnieje niewiele elementów, które niezmiennie od ponad 40 lat budzą tyle samo emocji, nostalgii i zrzeszają tyle fanów, co saga Star Wars.

Od czasu premiery filmu Star Wars: Część IV – Nowa Nadzieja, legendarna seria filmów fantasy o przygodach w kosmosie zajmuje specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powróca zanim Star Wars: Skywalker. Odrodzenie wejdzie do kin w grudniu tego roku.

Pomoże im w tym marka Levi’s, która podjęła współprace z Disney i Lucasfilm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrująca epicką historie filmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.

Kolekcja zbiega się w czasie z premiera filmu Star Wars: Skywalker. Odrodzenie i zbudowana jest wokół kultowych postaci z oryginalnej trylogii Star Wars. Kolekcja Levi’s x Star Wars obejmuje szereg zarówno klasycznych ikonicznych modeli Levi’s, jak i inspirowanych moda uliczna ulubionych krojów.

Znajda się w niej koszulki i bluzy z kapturem oraz kurtki Trucker Jacket i oczywiście jeansy. Każdy model z kolekcji zawiera ikoniczne elementy z galaktyki Star Wars – słynne archiwalne grafiki ulubionych bohaterów i statków oraz wyjątkowe elementy co-brandingu takie jak np. skórzana wszywka Levi’s, guziki, metki, zadrukowane kieszenie i słynne logo Levi’s, a wszystko to w galaktycznej wersji Star Wars.

Oczywiście kolekcja nie byłaby kompletna, gdyby zabrakło w niej kultowych cytatów z filmów nadrukowanych lub wyhaftowanych na plecach czy rękawach. Każdy fan wyrecytuje I am your father, In a galaxy far, far away… oraz prawdopodobnie najbardziej lubiany, nieśmiertelny głos Chewbacci GGWWWRGHH!!!!

Lucaslfim i Levi’s to sąsiedzi z San Francisco. Gdy dowiedzieliśmy sie, że ostatni rozdział sagi o Skywalkerze wchodzi do kin pod koniec 2019 roku, zebraliśmy grupę naszych Jedi i ruszyliśmy do siedziby Lucasfilm w poszukiwaniu droidów. Oto mało znana ciekawostka: Luke Skywalker w filmach z oryginalnej trylogii nosił odzież Levi’s, a konkretnie białe jeansy Levi’s! Teraz nadeszła nasza kolej, aby odwdzięczyć sie za ten komplement poprzez wizerunki Vadera, droidów, Chewiego i Lei – mówi Jonathan Cheung, Senior Vice President, Design and Innovation, Levi’s.

Kolekcja będzie dostępna od 2 listopada w wybranych sklepach stacjonarnych i na Levi.com. Który element kolekcji podoba się wam najbardziej?

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

19 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago