Categories: muzykanowevideo

Letnie wspomnienia eterycznych nocy: Carsky prezentuje „Fragile”

Jego pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki, zatytułowany Dreams, niedawno osiągnął ponad 100 000 odtworzeń w serwisie Spotify, a wczoraj wieczorem Carsky zapoznał nas ze swoim trzecim kawałkiem. Przed Wami Fragile!

W kwietniu Paweł Karski, czyli Carsky rozpoczął pracę nad solowym projektem, którego owocem był singiel Dreams, o którym pisaliśmy na początku maja: Młodość, marzenia i melancholia: Carsky i klip Dreams. W tym roku Carsky wystąpił także na Firestone Stage podczas Open’er Festival.

Wczoraj, o godzinie 20:00 miał premierę jego trzeci singiel, zatytułowany Fragile. Jest to ostatni singiel poprzedzający wydanie debiutanckiej EP-ki. Za produkcję singla odpowiada Carsky oraz Maciej Stendek. Masteringiem zajął się Bartosz Szczęsny, a video mashup to dzieło Improbros.

Fragile jest wynikiem letnich, nocnych wspomnień. Czasu spędzonego z kimś, dla kogo wszystko wokół znika, czas nie ma znaczenia. Na moment odstawiamy pogoń za celem, żeby żyć tą chwilą. Złość zostaje rozcieńczona przez dotyk, myśli stają się spójne, a wszystkie granice znikają – mówi Carsky.

Utwór jest już dostępny również w serwisach streamingowych Spotify i Tidal. Na koniec, zanim wciśniecie PLAY, dodamy, że już 21 września 2017, Carsky wystąpi w warszawskim BARdzo bardzo – więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

21 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago