Letnie wspomnienia eterycznych nocy: Carsky prezentuje „Fragile”

Jego pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki, zatytułowany Dreams, niedawno osiągnął ponad 100 000 odtworzeń w serwisie Spotify, a wczoraj wieczorem Carsky zapoznał nas ze swoim trzecim kawałkiem. Przed Wami Fragile!

W kwietniu Paweł Karski, czyli Carsky rozpoczął pracę nad solowym projektem, którego owocem był singiel Dreams, o którym pisaliśmy na początku maja: Młodość, marzenia i melancholia: Carsky i klip Dreams. W tym roku Carsky wystąpił także na Firestone Stage podczas Open’er Festival.

Wczoraj, o godzinie 20:00 miał premierę jego trzeci singiel, zatytułowany Fragile. Jest to ostatni singiel poprzedzający wydanie debiutanckiej EP-ki. Za produkcję singla odpowiada Carsky oraz Maciej Stendek. Masteringiem zajął się Bartosz Szczęsny, a video mashup to dzieło Improbros.

Fragile jest wynikiem letnich, nocnych wspomnień. Czasu spędzonego z kimś, dla kogo wszystko wokół znika, czas nie ma znaczenia. Na moment odstawiamy pogoń za celem, żeby żyć tą chwilą. Złość zostaje rozcieńczona przez dotyk, myśli stają się spójne, a wszystkie granice znikają – mówi Carsky.

Utwór jest już dostępny również w serwisach streamingowych Spotify i Tidal. Na koniec, zanim wciśniecie PLAY, dodamy, że już 21 września 2017, Carsky wystąpi w warszawskim BARdzo bardzo – więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News