Let it roll

Super atmosfera, totalna zabawa i organizacja na najwyższym poziomie. Przetestowane z sukcesem potężne nagłośnienie Fabryki, które wytrzyma każdą nawałnicę basu. Niezwykła oprawa wizualna w wykonianiu sprawdzonych video-artystów. Miła i profesjonalna obsługa. No i przede wszystkim Wasi ulubieni artyści drumandbass!!

3 zagranicznych Headlinerów oraz support w postaci członków LIR Family.

ED RUSH (Virus / UK)

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

STATE OF MIND (Blackout / NZ)

NU:TONE (Hospital / UK)

+ support: Diaz Soto / One Way / Gruesome

+ visuals: Electro Moon Vision

ED RUSH (Virus / UK)

Przygodę z muzyką rozpoczął jako b-boy. Pod pseudonimem Ed Rush stał się prawdziwą legendą dnb. Jego pierwsze produkcje dla No U Turn Records zdefiniowały gatunek Techstep. Jest odpowiedzialny za rozwój mrocznej odmiany drumandbass. Wspólnie z Optical’em wnióśł połamaną muzykę, na zupełnie nowy poziom. Future funk stał się znakiem rozpoznawczym wytwórni Virus Records, dla której popełnili swoje najwieksze hity. Współtwórca takich parkietowych killerów jak „Chubrub”, “Bacteria” czy „Pac-man”. Jeden z najlepszych technicznie didżejów dnb, z nieprawdopodobną selekcją kawałków.

STATE OF MIND (SOM Music / Blackout / Viper / NZ)

Prosto z Auckland w Nowej Zelandii przyleci duet State of Mind! Europejska trasa „Eat the Rich Tour” promuje ich najnowszy album wydany dla legendarnej wytwórni Blackout. Uznanie ze strony Black Sun Empire nie jest przypadkowe. Stu Maxwell i Patrick Hawkins to chodząca fabryka neuro-hitów. Od samego początku ich produkcje pojawiają sie w katalogach największych wytwórni dnb.

NU:TONE (Hospital / UK)

Od czasu swojego debiutu w Hospital Records w roku 2003, jego utwory cenione są zarówno przez najwieksze tuzy muzyki dnb (m.in. LTJ Bukem czy Sub Focus), jak i rzesze fanów połamanych dźwięków. Znany ze swojego zamiłowania do czarnej muzyki lat siedemdziesiątych. W swoich produkcjach idealnie łączy retro soul i funk z drumandbass’em. Na koncie ma trzy albumy długogrające: „Brave Nu World” z 2005 roku, wydany dwa lata później „Back of Beyond” oraz „Words and Pictures” z 2011.  W 2010 roku świat oszalał na punkcie „Hyper Hyper” oraz „Shine In”. Lista jego remixów jest równie długa co autorskich produkcji (m.in. „Rolling In The Deep” Adele). Ostatnio mocno zaangażowany we wspólny projekt ze swoim bratem Logistics – o nazwie Nu:Logic. Ich zeszłoroczny album „What I’ve Always Waited For” to prawdziwy powrót do korzeni wytwórni Hospital Records.

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News