Lena Dunham zagra w nowym filmie Quentina Tarantino

Kobieta w kolorywm swetrze i mężczyzna trzymający kamerę

Niedawno pisaliśmy raptem zajawkę o nowej produkcji Tarantino, a dzisiaj odkrywają się przed nami kolejne karty Once Upon a Time in Hollywood.

Wygląda na to, że mało kto ze świata filmu i sztuki nie będzie zaangażowany w najnowszy film Tarantino. Jak już wiemy, w Sharon Tate – modelkę i żonę Romana Polańskiego wcieli się Margot Robbie. Obok niej na ekranie zobaczymy między innymi Dakotę Fanning, Jamesa Marsden, Luke’a Perry, Ala Pacino i Damiana Lewis, Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

Teraz, jak donosi Hollywood Reporter, do obsady dołączy Lena Dunham – radykalna feministka i twórczyni serialu Girls (HBO). Dla Leny będzie to pierwsza rola w pełnometrażowym filmie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Według Vulture w obsadzie pojawi się także Maya Hawke, czyli córka Umy Thurman, która całkiem niedawno podzieliła się wrażeniami z planu Kill Bill, gdzie jak twierdzi – niewiele brakowało, a byłaby martwa.

Dodatkowo Margot Robbie dodała niedawno zdjęcie w pełnym kostiumie jako Sharon Tate. Once Upon a Time In Hollywood prawdopodobnie będzie miał premierę 26 lipca 2019 roku, w okolicach 50. rocznicy morderstwa Tate.

https://www.instagram.com/p/BmJACWgnwaW/?utm_source=ig_embed

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News