Lekarka z Kuwejtu twierdzi, że wynalazła „lekarstwo” na homoseksualność

Kobieta w chuście na glowie siedząca na kanapie

Materiał filmowy z oświadczeniem doktor Mariam Al-Sohel w ostatnich dniach obiegło internet. Kobieta twierdzi, że może „wyleczyć” każdego chętnego z bycia gejem, czy lesbijką.

Wydawałoby się, że w 2019 roku już nikt nie będzie twierdził, że homoseksualność jest chorobą. A jednak nadal tu jesteśmy. A przynajmniej niektórzy. Podczas transmisji telewizyjnej na kanale Scope TV, Al-Sohel przyznała, że wynalazła czopek analny, który ma rzekomo przywrócić zagubionych na heteroseksualną ścieżkę życia.

Jak mówi kobieta, czopek ma zabić pasożytniczego robaka analnego, który żywi się nasieniem i jest odpowiedzialny za homoseksualizm ludzi. Ciekawe, czytajcie dalej. Al-Sohel dodała, że czopek jest skuteczny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ograniczając ich popęd seksualny.

To wszystko jest potwierdzone naukowo, nie ma się czego wstydzić — powiedziała kobieta. Oczywiście, że nie. To medycyna prorocka. Wszystko jest w książkach — dodał prowadzący program.

Dodajmy, że w Kuwejcie, homoseksualizm i wszelkie inne rozpustne praktyki są potępiane i karane wieloletnimi odsiadkami w więzieniu. Dodatkowym elementem tej terapii ma być przejście na dietę: kwaśną, słoną lub słodką w zależności od płci, w celu oczyszczenia organizmu z trucizn. Seems legit…

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News