LEGO strollowało Cybertrucka Tesli

Dwa samochody: jeden prawdziwy, jeden z klocków

Długo oczekiwana premiera Cybertrucka Tesli chyba nie spotkała się do końca z tym, czego oczekiwali pomysłodawcy. Mówiąc krótko: memy o nowym samochodzie Tesli zalały internet.

Głównymi bohaterami wszystkich prześmiewczych obrazków są przede wszystkim: 16-bitowy wygląd samochodu oraz tłukące się, chociaż w założeniach nietłukące się szyby.

Na nowy pojazd Tesli odpowiedział także australijski oddział LEGO, publikując na swoim fanpage’u własną nietłukącą się wersje samochodu przyszłości.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z całą sytuacją, która miała miejsce podczas premiery Cybertrucka, mamy krótkie wyjaśnienie. Podczas wydarzenia, Elon Musk zarzekał się, że nowy pojazd posiada niezniszczalny design. Aby utwierdzić wszystkich w tym przekonaniu, zaprosił na scenę głównego projektanta Tesli, Franza Von Holzhausena, by rzucił w szybę metalową kulą. Franz wykonał polecenie, a szybka… pękła. Niedawno Musk opublikował na Twitterze sprostowanie, w którym twierdzi, że pękła jedynie podstawa szyby, a pierwsza próba rzutu kulą, która miała miejsce przed premierą, przebiegła pomyślnie.

Cóż, niezależnie od tego, LEGO gwarantuje wam, że jego wersja samochodu przyszłości jest w 100% nietłukąca.

Rate this post