Legenda muzyki elektronicznej ponownie w Polsce. Mark Knight zagra w Palladium!

Czarno-biały portret mężczyzny na jasnym tle

Jeden miesiąc i 20 dni — tyle w tym momencie dzieli nas od występu jednego z najpopularniejszych DJów na świecie. Mark Knight już 18 maja zagra w warszawskim Palladium!

Aż trudno uwierzyć, że maj jest tak blisko! Ciepłe dni przyniosą ze sobą z pewnością wiele atrakcji, dlatego warto zaplanować wcześniej niektóre z nich! To właśnie tej majowej nocy w jednej z najpopularniejszych warszawskich miejscówek koncertowych i teatralnych, z przedwojenną tradycją, wystąpią artyści światowego formatu!

Chociaż niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie nikt inny jak Mark Knight, to towarzyszyć mu będą także godni uwagi Tube & Berger oraz gość… niespodzianka! Na scenie pojawią się też Unknown Poets i Milkwish. A imprezę tradycyjnie zamknie M1k3.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności poznać twórczości i osoby Marka Knighta, mamy kilka faktów. Mark to przede wszystkim DJ rozpoznawalny w każdym zakątku świata, który w ostatnim roku zagrał kilka koncertów w Polsce. DJ, producent muzyczny oraz właściciel wytwórni Toolroom Records. Od ponad 10 lat obecny na scenie i nadal nie zwalnia tempa.

Z kolei Tube & Berger, czyli Arndt Roerig i Marko Vidovic to artyści, którzy ukształtowali gatunek Deep House swoimi znakomitymi produkcjami. Ich utwór Imprit of Pleasure znajduje się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się utworów wszech czasów na Beatport.

https://www.instagram.com/p/BunoP-CFK5_/

Wyciągajcie kalendarze i notujcie: 18 maja 2019, Palladium, Warszawa. Start o 21:00. Bilety są dostępne w sprzedaży tutaj. Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

A jeśli ktoś z Was nie jest przekonany, czy warto — na zachętę mamy dla Was after-movie z lutowej imprezy z Claptonem w roli głównej!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News