moda

Leeves x Oki47 – polski streetwear na scenie Hip hopu

Sprawdź najnowszą kolaborację Leeves x Oki i przekonaj się, co noszą gwiazdy Hip hopu. Nie jest to pierwszy raz, kiedy branże odzieżowe i muzyczne połączyły siły. Jednak jest to pierwsza taka kolaboracja Okiego. Drop długo wyczekiwanej premiery Leeves x Oki miał miejsce 10.07. 

Czym jest Leeves?

Leeves to polska marka streetwearowa, która powstała w 2020 roku. Twórcy marki stawiają na wygodę, dlatego najczęściej spotkacie się z oversizowymi modelami. Stylistyka marki utrzymana jest w estetyce przełomu XX i XXI wieku, z naciskiem na początek lat 2000. Leeves x Oki to już 10 kolekcja modowa firmy, lecz pierwsza kolaboracja z osobą publiczną.

Artyści zaangażowani w Oki x Leeves / instagram.com/itleeves
Kampania Oki x Leeves / instagram.com/itleeves
Kampania Oki x Leeves / instagram.com/itleeves

Wszystko (o) Okim.

Oskar Kamiński, znany pod pseudonimem „Oki”, zaistniał na scenie muzycznej po dołączeniu do grupy hip hopowej OIO, w której skład wchodzi również Young Igi oraz Otsochodzi. New schoolowy raper spotkał się z pozytywnym odzewem po wydaniu przedpremierowo singla z nowego albumu „Produkt47”, pod tytułem „Jeżyk”.

Muzyk zmienił swój wizerunek, upodabniając się do jeża i tym samym zdobywając nowy pseudonim „Młody Jeżyk”. Liczne nawiązania do symbolu jeża widać w autorskiej linii koncertowej Oki’ego, ale również w kolaboracji Leeves x Oki.

Gdzie można kupić ubrania Leeves x Oki47?

Produkty marki Leeves są dostępne na oficjalnej stronie internetowej oraz w stacjonarnym sklepie Warsaw Sneaker Store przy ulicy Szpitalnej, jednak nie obiecuję, że złapiecie tam limitowaną kolekcję Leeves x Oki. Najlepiej skorzystać z poniższego linku.

Line Up kolekcji Leeves x Oki / instagram.com/itleeves

Autor: Julia Danieluk 

Zobacz też: Jacquemus powraca na jesień 2022

Komentarze
5/5 - (2 votes)
Julia Danieluk

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

20 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago