Léa Seydoux w kampanii Louis Vuitton

Młoda dziewczyna ubrana w czarną sukienkę, trzyma niewielką torbę. Za nią widać różową ścianę i czarnego konia.

Léa Seydoux jest gwiazdą najnowszej podróżniczej kampanii wiosna-lato 2016 Louis Vuitton. Przepiękne zdjęcia wykonał Patrick Demarchelier. Jest to pierwszy raz, kiedy Léa oraz Louis Vuitton współpracują. Patrząc na efekty tej współpracy mamy nadzieję, że nie ostatni!

Francuska aktorka została twarzą najnowszej kampanii marki Louis Vuitton. Zdjęcia przedstawiają Léę, która wygląda na lekko znudzoną i znużoną, jednak w żadnym stopniu nie odbiera jej to uroku. Aktorka znana z najnowszego filmu o Bondzie, “Spectre”, wygląda jak porcelanowa laleczka, piękna, niedostępna, ale jakże pożądana. Nie jest to jednak pierwszy raz kiedy francuska wciela się w rolę modelki: wcześniej była twarzą zapachu Prady – Candy oraz kampanii Miu Miu z 2014 roku.

Lea Seydoux8 Dwa zdjęcia młodej dziewczyny, jest ubrana w czarny kombinezon trzyma różową torebkę. Na jednym jest oddalona i pokazana na tle różowej ściany a na drugim jest bliżej i stoi na tle fioletowej ściany Dwa zdjęcia tej samej dziewczyny, na jednym stoi tyłem z czerwoną torbą na drugim stoi przodem trzyma torbę i opiera się o walizkę Moda dziewczyna, ma rozwiane krótkie włosy na twarzy ma założone okulary przeciwsłoneczne Młoda dziewczyna, trzyma różową torbę, ubrana w delikatną sukienkę , stoi na tle różowej ściany Młoda dziewczyna, ubrana w golf, trzyma czerwoną torbę marki Louis Vuitton Młoda dziewczyna, z krókimi blond włosami stoi trzyma torbę i stoi obok walizki na tle różowej i fioletowej ściany

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

tekst | Olga Najdek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News