Lata 90. są symbolem kultury LGBTQ: tak twierdzi założycielka Instagrama @dykeyspice

Trendy z lat 90.

Chociaż Spice Girls ogłosiły trasę koncertową, to mamy dla Was kogoś, kto wzbudzi w Was jeszcze więcej nostalgii za latami 90. Poznajcie @dykeyspice, Wasze nowe, ulubione konto na Instagramie.

To, co tutaj znajdziecie to: girlsbandy, girlsbandy i jeszcze raz girlsbandy, czyli znak rozpoznawczy najntinsów. A oczywiście, jeśli girlsbandy to też ówczesne trendy, włącznie z butami na gigantycznych platformach. A wszystkie zdjęcia zobaczycie z perspektywy LGBTQ. Dlaczego?

Chociaż wiele popowych trendów można oglądać po kątek queeru, to uważam, że lata 90. i 00. są tego symbolem. Ówczesne trendy były kwintesencją bycia chłopczycą, trendu, który był wynikiem feminizmu. Jeans, skóra, ogrodniczki, spodnie cargo, masywne buty, kamizelki, krótkie włosy, to tylko niektóre z przykładów – mówi założycielka konta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Przekonajcie się sami, odwiedzając konto i oglądając zdjęcia poniżej.

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News