Las, porcelana i czarna kreska, czyli kolejny sklep for.rest w Warszawie!

Kobieta w kucyku i białym t-shircie na tle białej ściany

„Cześć, jesteś w lesie” – tymi słowami wszystkich odwiedzających wita fanpage sklepu for.rest. Leśne motywy pojawiają się na kubkach, filiżankach, doniczkach oraz innych elementach kuchennej zastawy. Pomysłodawczyni projektu Dagmara Malaca właśnie otwiera kolejny sklep. 

Polskie marki zdecydowanie podbijają rynek i wypełniają nasze wnętrza. For.rest to przede wszystkim ręcznie wykonywana porcelana i ceramika, którą zdobią również ręcznie malowane wzory. W ofercie sklepu poza kubkami z charakterystycznym szopem, czy rysiem, są także doniczki. Wszystko utrzymane jest w dość minimalistycznej formie – biała ceramika i porcelana łączą się z autorskimi rysunkami, w których dominuje prosta, czarna kreska.

Białe doniczki z zielonymi roślinkami

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dagmara Malaca, założycielka for.rest, w 2015 otworzyła małą pracownię w Warszawie, a już w najbliższy weekend otwiera oficjalny sklep stacjonarny. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane nowe produkty – bawełniane ścierki kuchenne zdobione nowymi projektami, ale wciąż w stylu for.rest. Piękne doniczki muszą mieć piękną zawartość, więc nie zabraknie również roślin, które będzie można kupić w nowym sklepie przy Nabielaka 8/10. Część produktów z niewielkimi skazami będzie dostępna w cenie obniżonej o 50%, co może być niezłą okazją, żeby kupić coś ładnego do mieszkania za nieduże pieniądze. Sobotnie zakupy będą możliwe w godzinach 11-19.

Biały kubek z printem kotka na drewnianej desce

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o ekodesignie i plantwave, koniecznie zajrzyjcie do naszego tekstu. A już 15 października koniecznie wpadnijcie po doniczkę!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/160408254409895/

Tekst: Katarzyna Jaworska

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News