Laptop MSI Modern. Do zdalnej nauki i pracy

laptop msi modern

Laptop MSI Modern dla studentów i osób na początku kariery. W dzisiejszych czasach dobry laptop to połowa sukcesu, zarówno w szkole jak w pracy. Zdalna szkoła, praca. Wszystko jest już zdalne i coś nam się zdaje, że nie będziemy chcieli z tego rezygnować. Home office stanie się wyborem, a nie koniecznością. Dlatego warto zainwestować w sprzęt, który  odpowiadająca wymaganiom nowoczesnego, dynamicznego życia.

Seria Modern to sprzęt dla osób aktywnych i kreatywnych. Przeznaczona jest głównie dla studentów oraz osób rozpoczynających swoją karierę zawodową i oczekują wydajnego oraz stylowego urządzenia. Moc do pracy i nauki zapewnia najnowszy procesor Intel® Core™ i7 jedenastej generacji i dyskretnym układem graficznym NVIDIA®.

Szybkość i wydajność laptopów MSI Modern

Laptopy MSI serii Modern są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core ™ i7 jedenastej generacji. Posiadają też nową, zintegrowaną kartę graficzną Intel Iris® Xe, która oferuje bezkompromisową wydajność maszyny i jakość obrazu. Opcjonalnie można też wybrać kartę – NVIDIA® GeForce® MX350, która jest uważana za jedną z najlepszych obecnie produkowanych kart graficznych na świecie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


MSI Modern Laptop CarbonGray Laptop MSI Modern. Do zdalnej nauki i pracy

Wygląd laptopa Modern

Laptopy serii Modern występują w kilku wyjątkowych, przyjemnych kolorach: Bluestone, Beige Mousse i Carbon Grey. Bluestone – delikatny błękit. Beige Mousse, nasz ulubiony nazwaliśmy w redakcji “miodowy beż” (Beige Mousse będzie dostępny wkrótce). Carbon Grey to bardziej męski kolor stalowo-szary.

Kolory są designerskim dopełnieniem serii Modern. Współgra z nimi współczesna stylizacja i piaskowana faktura powierzchni obudowy. Dzięki temu laptopy są eleganckie i delikatne. Odróżniają się prostą formą i wizualną lekkością. Istotnym elementem designu jest też wyświetlacz IPS z wąską ramką wokół ekranu. Wizualnie laptopy Modern sprawiają wrażenie lekkich, ale biorąc je do rąk jesteśmy tym bardziej zaskoczeni. Są ultralekkie! Ważą zaledwie 1.3 kg. Co ważne. Przy tak delikatnej obudowie sprzęt ten charakteryzuje wysoka trwałość zgodna z wojskową normą – MIL-STD 810G. Wszystkie kolory i modele znajdziecie tutaj: Modern

Superszybki i superwydajny laptop

Można zamówić laptopa Modern w opcjonalnej wersji z kartą GeForce®. W tej wersji dzięki dedykowanej karcie graficznej NVIDIA® GeForce® MX350 komputer będzie jeszcze szybszy. Ma to duże znaczenie przy pracy z większymi plikami, na przykład przy edycji zdjęć, a zwłaszcza przy montażu wideo oraz w grach. Karta ta zgodna jest również z technologią NVIDIA Optimus®, zapewniając tym samym idealną równowagę pomiędzy długim czasem pracy na baterii, a wydajnością notebooka.

msi g nbxmas20 1200x628 1 Laptop MSI Modern. Do zdalnej nauki i pracy

Jeden port do wszystkiego

Złącze Thunderbolt 4 sprawia, że notebooki z serii Modern to bardzo wszechstronne maszyny. Pozwala ono na przesyłanie danych z prędkością do 40 Gbit/s, a dzięki zaimplementowanej funkcji dostarczania przez nie zasilania, można za jego pomocą szybko ładować inne urządzenia.

Oprócz portu Thunderbolt 4 notebooka wyposażono także w dwa porty USB-A, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bez problemu odczytać pliki z kart na przykład aparatów fotograficznych i podłączyć rzutnik lub dodatkowy monitor.

Laptop MSI Modern beżowy Laptop MSI Modern. Do zdalnej nauki i pracy

Dźwięk 24-bity. Nic ci to nie mówi?

To terminy znane twórcom muzyki. 24 bity to standard pracy z dźwiękiem w studio. Dla przykładu płyta CD ma tzw. sample rate 16 bitów. W studiach artyści pracują na wyższej jakości dźwięku, która jest już dostępna na przykład na platformie Tidal, a niedługo zapewne na innych platformach streamingowych. Twój laptop będzie przygotowany do odtwarzania dźwięku z najlepszą możliwą obecnie jakością. Dzięki obsłudze 24-bitowego dźwięku ze 192-kilohercową częstotliwością próbkowania, twój system audio odtworzy wszystkie szczegóły dźwięku, tak jak zostały one wykreowane w studio.

Dźwięk 24 bity 192 khz laptop msi modern Laptop MSI Modern. Do zdalnej nauki i pracyPodsumowanie MSI Modern

  • Wysoka wydajność procesorów Intel® Core™ i7 jedenastej generacji
  • Świetne karty graficzne Intel Iris® Xe (B11M) lub NVIDIA® GeForce® MX350 2GB GDDR5 (B11SB) 
  • Świetny design i naturalne kolory
  • Ultralekka i wyjątkowo smukła konstrukcja – 1,3 kg, grubość 16,9 mm
  • Wyświetlacz IPS z wąską ramką wokół ekranu
  • System operacyjny Windows 10 Home lub opcjonalnie 10 Pro dla biznesu
  • Wysoka w· Wojskowa Trwałość – norma MIL-STD 810G

Teraz seria Modern wraz z akcesoriami w obniżonej cenie!

Zobacz też: Najlepszy laptop dla kreatywnych. MSI Creator 17

Najlepszy laptop dla kreatywnych. MSI Creator 17

Tekst: HIRO
Zdjęcia: materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News