Lamar + Reebok

reebok kendrick lamar

10 Grudnia 2014, Canton w Massachusetts – Reebok, marka znana z ciągłego przesuwania granic dzięki współpracy z najważniejszymi osobistościami z branży muzycznej, razem z Kendrickiem Lamarem sprowadza połączenie muzyki i butów do zupełnie nowego wymiaru. Reebok i jeden z najbardziej twórczych obecnie muzyków chcą inspirować i wspierać młodych ludzi, by rozwijali się dzięki programom oferującym pozytywną alternatywę do spędzania czasu na ulicy. Wspólną idee przyświecającą marce i artyście można zobaczyć w video inaugurującym ich współpracę.

„Reebok wielokrotnie pomagał dzieciakom w odnalezieniu ich potencjału. Widziałem co marka robiła i chciałem być częścią tego, a nawet spotęgować ich działania. To takie proste. Dzieciaki, które słuchają mojej muzyki szukają inspiracji. To ważne, że kontynuuję tę ideę we wszystkim, co reprezentuję” – mówi Lamar.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Reebok i Kendrick Lamar niosą wspólną wizję celebrowania nieograniczonego potencjału młodych ludzi w krótkim filmie stworzonym, by złożyć hołd dzieciakom z miasta rodzinnego Lamara – Compton w Kalifornii. Film „Reebok Presents Kendrick Lamar” został wyreżyserowany przez uznanego artystę Anthony’ego Mandlera i został nakręcony w miejscach, które mają prawdziwe znaczenie w życiu Lamara. Pamiętając o korzeniach artysty, film pokazuje dzisiejsze młode talenty z alma mater Kendricka, Centennial High School. Młodzi ludzie pokazani w filmie mają inspirować nowe pokolenia do odnalezienia swojego głosu i dążenia do bycia najlepszym możliwym sobą. Kendrick prowadzi narrację w filmie swoim emocjonalnym utworem „Kendrick Lamar I Am” – jego osobistą odą do Compton.

„Reebok ma długą historię współpracy z nowatorskimi muzykami, lecz wiedzieliśmy, że partnerstwo z tekściarzem takim jak Kendrick będzie znaczyło coś większego dla naszej marki. Dzięki Kendrickowi, Reebok naprawdę odnajduje nowy głos, a my wspólnie oczekujemy rozpoczęcia przełomowych projektów w ciągu najbliższych miesięcy” – mówi Todd Krinsky, Global Vice President Reebok Classics.

W filmie fani Kendricka będą mogli po raz pierwszy rzucić okiem na buty Ventilator OG, które powrócą 15 stycznia. Kendrick będzie obecny w globalnej kampanii Reeboka rozpoczynającej się w marcu 2015, która ma celebrować 25. rocznicę powstania modelu Ventilator. Kendrick również stworzy swoją własną limitowaną edycję kolekcji na sezon jesień/zima 2015, która będzie zawierała modele Ventilator inspirowane życiem, stylem i osobowością artysty, które będą dostępne od czerwca 2015.

Kendrick był od dziecka fanem Reeboka. Dorastał, nosząc strój, który nazywał “TeeBos and Rees” (biała koszulka, luźne spodnie i Reebok Classics). Dziś wybiera modele Ventilator oraz Classic Nylon. „Mój styl opiera się na prostocie, ale z pazurem – po prostu klasycznie” – mówi Lamar.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News