LADO ABC

Lado ABC świętuje swoje 10 urodziny. Z tej okazji przygotowali dla Was cykl koncertów. 

W każdą środę i czwartek, aż do końca wakacji, macie okazję wybrać się na koncerty wykonawców związanych z Lado ABC.

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


event2

 

W tym tygodniu zagrają:

ŚRODA 

BAABA / EFEKT MOOZGU

Zaraz po lub zaraz przed Efektem Moozgu wystąpi Baaba, zespół, który istnieje od zawsze, wciąż nagrywa, zmienia się z każdą odsłoną i organicznie rozwija.

Efekt Moozgu, to znany ze swoich nakryć głowy Piotr Zabrodzki i znany z uśmiechy Patryk Dąbrowski. Jeden z najgłośniejszych zespołów wszechświata, na Placu Zabaw podejmie się aktu dźwiękowego terroryzmu, znanego też pod nazwą “soundbombing”. 

CZWARTEK 

MITCH & IGOR KRUGOTOLOV & MITCH / CHEER ACCIDENT

Mitch&Mitch to najpopularniejsza enigma polskiego świata koncertowego. Po kilku latach występów wciąż nie wiadomo zbyt wiele o tym 10-osobowym składzie. Występowali w telewizji, w radio, w Czechach (z Michaelem Jacksonem), Danii, w portugalskich supermarketach a grając na Chłodnej 25 zgubili kiedyś całą bieliznę. 

Cheer Accident to kolejny powrót na scenie Lado ABC. Ch-A pochodzą z Chicago i od ponad 30 lat grają to, co chcą. Jamują, wygłupiają się, inspirują całą scenę chicagowską. Z początku nikt o nich nie wiedział, później nikt ich nie słuchał, nagle ktoś zaczął ich doceniać, wydawać, osiągnęli status zespołu kultowego, zagrali z M&M. Wszystko to bez szufladkowania i konformizmu, choć często mówi się, że startowali z przegranej pozycji i nigdy się z niej nie ruszyli.

 

Credit Michal Murawski

 

 

Bądź na bieżąco – śledź stronę wydarzenia na Facebooku.

 

Foto | Michał Murawski 

(na podstawie materiałów prasowych) 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News