Ładne rzeczy? Na Targach Rzeczy Ładnych!

Grafika z różowym tłem z lampą, szafką i kwiatkiem

Wydarzenie, które jest prawdziwą ucztą dla miłośników designu, z roku na rok rozrasta się coraz bardziej, zyskując coraz większą rzeszę fanów. Już za kilka dni rozpocznie się 9. edycja Targów Rzeczy Ładnych!

To dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, rokrocznie przyciąga tłumy odwiedzających i nie bez powodu więc uznawane jest za najbardziej prestiżową i najchętniej odwiedzaną imprezę tego typu w Polsce. Podczas wiosennych targów zaprezentuje się około 150 wystawców, a imprezie towarzyszyć będzie otwarcie wystawy: Miasto i las, łączącej design i projektowanie z ochroną środowiska i propagującej postawy proekologiczne.

Wspomniana, wiosenna edycja odbędzie się już 22 i 23 kwietnia w Ethosie, nowo otwartym budynku biurowym firmy Kulczyk Silver Properties przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Co nas tam czeka?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Najlepsze polskie manufaktury, uznane marki i debiutanci przywiozą swoje najnowsze produkty i zaproponują je odwiedzającym w promocyjnych cenach. Co więcej, w tym roku po raz pierwszy na Targi zawitają również zagraniczni wystawcy: marka Das Papel, która pojawi się w strefie PRINT oraz właścicielki sklepu Le Panapé de Caméla z Genewy, zainteresowane polskim designem.

Od ogółu do szczegółu: co konkretnie będziemy mogli znaleźć w trakcie targów? Oryginalne stoły, lampy, meble w stylu retro, akcesoria do urządzenia modnego wnętrze, strefę z ceramiką i porcelaną, a także strefę PRINT z wybitnymi polskimi (i nie tylko!) rysownikami, plakacistami i ilustratorami. Ponadto, dostępna będzie również strefa WELLNESS z naturalnymi kosmetykami i markami, których nie można znaleźć w sieciowych sklepach. A na rodziców czekać będzie strefa z pięknymi zabawkami i książkami dla dzieci.

To jeszcze nie koniec, przed nami jeszcze wydarzenie specjalne. Tym razem będzie to wystawa Miasto i las, łącząca w zaskakujący sposób design z ekologią. Kuratorką wystawy jest  Ewa Solarz, dziennikarka, autorka książek dla dzieci, m.in.. D.E.S.I.G.N, współzałożycielka WILKA Otwartego Klastra Designu – organizatora wystawy. Wystawa składa się m.in. z prototypów budek lęgowych dla ptaków i innych zwierząt stworzonych przez różnych projektantów. Promuje z jednej strony polski design i polskie produkty, z drugiej postawy i projekty proekologiczne w społeczeństwie, kładzie nacisk na rozwiązywanie realnych problemów związanych z życiem zwierząt w mieście. Wartością dodaną są ciekawe warsztaty dla dzieci towarzyszące wydarzeniu.

Organizatorzy Targów chcą przenieść szczególną atmosferę Targów w przestrzeń wirtualną upowszechniając dostęp do wszystkich marek, którą możecie znaleźć TUTAJ.

– W kwietniu ruszamy z nowym ekscytującym projektem. Uruchamiamy portal sprzedażowy Targów Rzeczy Ładnych. Będzie jeszcze więcej wystawców, szerszy wybór produktów i najlepsza selekcja polskiego designu. Chcemy żeby to było najbardziej pozytywne miejsce w sieci. Będziemy je tworzyć z naszymi wspaniałymi wystawcami więc powinno się udać! Cieszymy się, że już niebawem będziecie mogli korzystać z oferty wystawców Targów Rzeczy Ładnych zawsze, gdy tylko przyjdzie wam na to ochota. Spodziewajcie się starannie wybranych, jakościowych, funkcjonalnych i odznaczających się wysoką estetyką produktów. Wszystko będzie podane w atrakcyjny, przejrzysty i przyjazny sposób – mówią organizatorzy, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Na koniec, garść praktycznych informacji. Cena wstępu na Targi Rzeczy Ładnych to 5 złotych. W opcji z magazynem Dom & Wnętrze: 9 złotych. Po więcej przydatnych informacji wpadajcie na oficjalne wydarzenie Targi Rzeczy Ładnych -wiosna 2017 na Facebooku. Do zobaczenia w połowie kwietnia!

Niebiesko-różowy plakat promujący Targi Rzeczy Ładnych, różowa lampa na niebieskim tle

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News