Kwiecień plecień z GeekGoesChic w Warszawie i Wrocławiu

Grupa dziewczyn siedząca przy okrągłym stole

Dopiero zakończyło się spotkanie GGC Fash&Tech Wawa #19: fashion future, a już w przyszłym tygodniu, we Wrocławskim Idea Hub odbędą się całodzienne warsztaty z rozwoju biznesu modowego. Czego możemy się spodziewać?

Może i pogoda w kwietniu jest w kratkę, może za chwilę upragniona majówka, ale fashiontech jest konsekwentnie szerzony przez GeekGoesChic. Raptem wczoraj, 20 kwietnia 2017, odbyło się spotkanie GGC Fash&Tech poświęcone przyszłości branży modowej, zorganizowane w partnerstwie z Google, Allani.pl i WGSN. Co się działo?

Kasia Gola, założycielka GeekGoesChic, zorganizowała spotkanie, na którym od Kim Mannino (WGSN) dowiedzieliśmy się, jakie będą najważniejsze trendy w biznesie modowym. Od Sebastiana Szczepaniaka usłyszeliśmy co nieco o sztucznej inteligencji i współpracy sklepów online i offline w branży. Z kolei Monika Krawczykowska (SLOGAN ethican & vegan clothing / Green Peace) opowiedziała o modzie etycznej i projekcie Detox 2020. Na zakończenie Magdalena Domaciuk i Agnieszka Knera opowiedziały o tym, w jakie technologie wierzy (i wspiera) H&M.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A już za tydzień — we wrocławskim Idea Hub, które jest partnerem spotkania — możecie wziąć udział  w całodziennych warsztatach poświęconych rozwojowi biznesu modowego — GGC Fash&Tech Workshops: fashion business. Wydarzenie jest całodzienne (9:45 – 17:00) i dedykowane małej grupie osób. Zostanie poprowadzone przez: Kasię Gola — GeekGoesChic, Dominikę Gdyczyńską — Allani.pl oraz Ulę Wiszowatą FashionBiznes.pl

Grupa kobiet siedząca przy stole w sali konferencyjnej

Prowadzące opowiedzą (i pokażą)  jak kreować wizerunek marki, pracować z mediami, sprzedawać za granicą, a także jakie triki wykorzystywane w budowaniu startupów technologicznych możecie wykorzystać w tworzeniu marki modowej.

Aby wziąć udział, należy się zapisać przez formularz dostępny na wydarzeniu na Facebooku oraz wykonać małe, proste zadanie (wrzucić zdjęcie na Instagrama i otagować je w odpowiedni sposób — więcej detali w Wydarzeniu). Formularz czynny jest do niedzieli, 23 kwietnia 2017!

Plakat złożony ze zdjęć pracującej nad czymś grupy ludzi

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News