KULTURALNA.

555676_440873339290202_950711573_n

 

Kulturalna to zdecydowanie jedno z ważniejszych miejsc na klubowej mapie Warszawy. Działają stabilnie już 10 lat biorąc aktywny udział w tworzeniu warszawskiej kultury.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Są miejscem przyjaznym dla osób interesujących się czymś. Czymś więcej niż piciem piwa. Przyciągają ludzi ze środowisk twórczych, aktywistów, artystów ale też tych którzy chcą po prostu odpocząć, wypić kawę, umówić się na randkę albo zjeść naprawdę pyszny obiad w centrum miasta. To właśnie dzięki bezpretensjonalnej atmosferze i unikalnej przestrzeni Pałacu Kultury są klubem większości ważniejszych festiwali muzycznych, filmowych i teatralnych.

Atmosfera została tu zbudowana również dzięki starannie dobieranemu repertuarowi koncertów. Na scenie Kulturalnej występują najciekawsze polskie zespoły, które powinien znać każdy, kto twierdzi, że polska muzyka jest gorsza od zagranicznej. Jeśli chcesz poszerzać swoje horyzonty poprzez zetknięcie z legendami amerykańskiej sceny niezależnej (Polvo), japońskiej sceny improwizowanej (Satoko Fuji) albo zobaczyć na żywo klasyków hip-hopu (Fatlip z Pharcyde) to radzimy sprawdzaj kalendarz imprez Kulturalnej. 

Są sympatyczni, dobrze wychowani i ciekawi świata. Są po prostu kulturalni

 

 

Tekst i zdjęcia | Materiały Cafe Kulturalna

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News