Kultowe piżamy Hugh Hefnera zostaną wystawione na sprzedaż

Mężczyzna w czerwonej, jedwabnej piżamie

Fajka, jedwabne piżamy, smoking i wiele innych przedmiotów należących do króla Playboya zostanie wystawionych na aukcji w Los Angeles.

Hugh Hefner zmarł w 2017 roku, w wieku 91 lat. Jak przewidują organizatorzy, ubrania i przedmioty Hefnera mogą osiągnąć kolosalne sumy podczas sprzedaży. Znak rozpoznawczy Hefnera, czyli jego marynarka – do 5 tysięcy dolarów, piżamy do 2 tysięcy dolarów, a fajka udekorowana logotypem króliczka Playboya, nawet do 3 tysięcy dolarów.

Jak mówi dyrektor domu aukcyjnego, w którym zostaną wystawione rzeczy, życie i dziedzictwo, jakie pozostawił po sobie Hefner, stało się symbolem prawdziwego amerykańskiego snu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gdybyście pytali – nie, króliczki Playboya nie zostaną wystawione na sprzedaż, ale możecie je zobaczyć tutaj: Jak wyglądają Króliczki Playboya trzydzieści lat później?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News