Categories: wydarzenia

Kultowa postać berlińskiej sceny house: Robosonic jutro zagra w Próżności! [KONKURS]

Poznański klub Próżność działa od kilku miesięcy, ale można spokojnie powiedzieć, że to właśnie on jest odpowiedzialny za najciekawsze bookingi tej jesieni.

W Próżności zdążyli już wystąpić między innymi Detroit Swindle, Robag Whrume czy Riva Starr, a bilety na największe dotychczasowe ogłoszenie, czyli występ Claptone’a (21.12.2018) wyprzedały się w dwie godziny!

W międzyczasie czeka nas kolejna odsłona cyklu BLASK, w ramach którego w Próżności występują najgłośniejsze nazwiska muzyki house – tym razem uświetni kultowa postać berlińskiej sceny, reprezentant m.in. Defected Records – Robosonic!

Robosonic to pierwotnie duet stworzony przez Corda Labuhna i Sache Robottiego. Obecni na scenie od ponad dziesięciu lat wyrobili sobie wyjątkowo silną pozycję na scenie house. Ich debiutancki album – Strum und Drang, otworzył im drzwi do najpopularniejszych klubów na całym świecie, a kolejne wydawnictwa szturmem zdobywały listy przebojów takich portali jak Beatport czy Resident Advisor.

Ich muzyka łącząca w sobie klasyczne, housowe beaty z wrażliwością i energią muzyki soul ukazywała się w takich labelach jak Defected, Toolroom, Get Physical czy Stil vor Talent. Robosonic, dziś solowy projekt Corda Labuhna, jest również uznawany za twórcę tzw. Golden Era House, w którym legendy hip hopu takie jak Masta Ace, KRS-One czy Jeru the Damaja nagrywają premierowy materiał na house’owych beatach.

Robosonic w Próżności już 14 grudnia! Mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki – wystarczy wysłać maila na halo@hiro.pl w tytule wpisując ROBOSONIC, w treści swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1120571404768232/

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

9 godzin ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

21 godzin ago

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną –…

2 dni ago

Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

Ukraińska fotografka Oleksandra zatrzymuje modelki i modeli w swoich kadrach rodem z dwutysięcznego roku. Zdjęcia,…

2 dni ago

Netflix Anime – najlepsze anime, które obejrzysz na Netflixie

Filmy i seriale, które przywędrowały do nas z Japonii, cieszą się niesłabnącą popularnością od lat.…

3 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Michel Houellebecq

Skandale wokół Houellebecqa ostatnio ucichły. „Mapę i terytorium”, która ukazała się w październiku nakładem W.A.B.,…

4 dni ago