Strona główna muzyka ciekawostki Kultowa piosenka otwierająca serial „Przyjaciele” doczekała się coveru od Meghan Trainor. Lepszy...

Kultowa piosenka otwierająca serial „Przyjaciele” doczekała się coveru od Meghan Trainor. Lepszy od oryginału?

Kadr z serialu przyjaciele i blondynka w czarnej sukience stojąca przy mikrofonie

Minęło 25 lat od czasu emisji pierwszego odcinka słynnego amerykańskiego serialu Friends. Podczas jubileuszu w Nowym Jorku, Meghan Trainor, wykonała słynny utwór zespołu The Rembrandts.

I’ll be there for you to piosenka z 1994 roku, pierwotnie wykonywana przez amerykański zespół rockowy – The Rembrandts. Przebojem stała się odkąd została wykorzystana jako czołówka w serialu o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Po 25 latach doczekała się coveru, a wszystko z okazji jubileuszu serialu Friends.

Z okazji 25. rocznicy emisji pierwszego odcinka serialu na Manhattanie zorganizowano huczną imprezę. Empire State Building, architektoniczna ikona Nowego Jorku, rozświetlił się tysiącem świateł, które zapalały się w rytm piosenki. Ten pokaz został także teledyskiem dla coveru Trainor. Piosenkarka Meghan Trainor nie kryła ekscytacji możliwością wykonania tego utworu. Friends to jeden z moich ulubionych serialów wszechczasów – napisała na Twitterze.

Tekst: Aleksandra Siążnik

Komentarze
Rate this post