Kultowa konsola z lat 90. powraca w nowej odsłonie. Zobaczcie PlayStation Classic

Konsola Playstation

Dobra wiadomość dla wszystkich dzieci lat 90. Pamiętacie oryginalne PlayStation, które pojawiło się na rynku w 1994 roku? Teraz kultowa konsola powraca w nowej, ale jednak z powiewem nostalgii, odsłonie.

Oryginalny system PlayStation zadebiutował w Japonii 3 grudnia 1994 roku, a dzięki przełomowym innowacjom, takim jak renderowanie 3DCG w czasie rzeczywistym i możliwość korzystania z płyt CD-ROM, co miało ogromny wpływ na przemysł gier w latach 1990 i później.

Od 3 grudnia dostępna jest w sprzedaży odświeżona wersja klasycznej konsoli, nazwana PlayStation Classic. Jest mniejsza od tej z lat 90., ale wyglądem nawiązuje do oryginalnego modelu. Zapytacie: a co z grami? Konsola posiada fabrycznie zainstalowane 20 gier, w tym takie tytuły, jak: Rayman, Grand Theft Auto, Tekken 3, czy Final Fantasy VII. Dodatkowo konsola jest wyposażona w kabel HDMI oraz kabel USB do zasilania i dwa pady.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Konsola Playstation

Podsumowując: jeśli jesteście jednym z fanów odczuwających nostalgię do oryginalnego Playstation i klasycznych gier z lat 90. to ta konsola będzie idealnym świątecznym prezentem. Polska cena PlayStation Classic to 499 PLN.

Konsola Playstation

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News