Ktoś stworzył listę 30 najgorszych sposobów na trzymanie szklanki

Dwa zdjęcia przedstawiające jak nie trzymać szklanki

Nikt normalnie nie zastanawia się nad tym, jak trzymać szklankę. Między innymi po to mamy przeciwstawny kciuk, żeby łapanie przedmiotów przychodziło nam z łatwością.

Jednak to, co dla jednych oczywiste, dla drugich okazało się pomysłem na wiralowy wątek. Daniel Inman poprosił swoich obserwatorów na Twitterze, by podesłali mu zdjęcia, które będą pokazywały… najgorsze sposoby na trzymanie napoju w dłoni.

Jeśli będziecie chcieli zabłysnąć w towarzystwie nowatorskim sposobem trzymania drinka, 30 propozycji znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Janusze biznesu, czyli kilka przykładów jak sprzedać lustro?

worst way to hold drink photos 50 Ktoś stworzył listę 30 najgorszych sposobów na trzymanie szklanki Kubek trzymany do góry nogami Mężczyzna z papierowym kubkiem na ręku Dziewczyna ze szklanką na głowie Bidon na stopie Dwa palce włożone w butelkę Ręka która trzyma kubek w środku Szklanka z wodą do góry nogami Kubek trzymany zewnętrzną częścią dłoni Kubek w spodniach Kubek trzymany stopą Kubek trzymany ustami Kieliszek trzymany przeplecionymi palcami Ręka w szklance Szkłanka trzymana dwoma rękami Lewitujący kubek Puszka trzymana za zawleczkę Szklanka trzymana za krawędź dwoma palcami Palec włożony w bidon Szklanka trzymana za kant Szklanka połozona na dwóch palcach Meżczyzna trzymajacy dwa kubki jedną ręka Butelka trzymana stopą Butelka na pięcie Butelka trzymana do góry nogami w ustach Puszka na jednym palcu Pudełko z mlekiem trzymane stopą Dwa palce trzymające szklankę od środka Zaciśnięte usta na kubu Dziwnie wygięty palec na szklance

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News