Ktoś postanowił odtworzyć kultowy klub Berghain w świecie Minecraft

Klub Berghain w świecie minecraft

Berghain, kultowe miejsce dla wszystkich fanów elektronicznych brzmień. Długie kolejki, selekcja i zakaz robienia zdjęć.

Teraz to wszystko nie ma jednak większego znaczenia. Jeśli udało ci się wejść do Berghain – jesteś szczęściarzem. Jeśli nie – cóż, teraz możesz doświadczyć magii berlińskiego klubu w Minecraft.

Zobacz również: Ludzie po 16 godzinach techno

Użytkownik Reddit – throwawayforlewdstuf pochwalił się swoim dziełem, dzięki któremu każdy będzie mógł wejść do Berghain bez konieczności podróżowania i stania w długich kolejkach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kilka dni temu postanowiłem zbudować Berghain w Minecrafcie. Zajęło mi to trochę więcej czasu niż zakładałem, wciąż są pewne niedociągnięcia (jeśli widzisz coś, co według ciebie jest źle zrobione, daj znać). Mimo to jestem dumny z tej budowli i dziękuję za pomoc wszystkim, którzy służyli mi radą podczas procesu budowy.

https://youtu.be/Oi8FZ93ghu4

Autor budowli opublikował film na YouTube, którzy prowadzi nas przez klub – od kolejki, przez bramki, eisbar, strefę chilloutu i główny parkiet. Mimo że konstrukcja jest zbudowana w 8-bitowym świecie, przyznajemy – jest niezwykle realistyczna.

Autor ma w planach załadowanie budowli na serwer Minecrafta, tak by wszyscy mogli korzystać z jego budowli, dodając do niej playlistę rodem z Berghain. To co, idziemy do Berghain?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News