Które emoji są najlepsze do sekstingu?

Najlepsze emotki z erotycznym podtekstem

Seksting, temat, o którym zwykle nie mówi się głośno, ale kto z nas chociaż raz nie przeprowadził z kimś takiej wymiany wiadomości? Słowa to jedno, ale emotki to drugie. Seksting bez emoji? Nie ma mowy!

Do wyboru mamy praktycznie cały ikonkowy sklep spożywczy: od czereśni, przez hotdoga, po bakłażan. Ale to oczywiście nie koniec listy. Przy odrobinie wyobraźni każda emotikona może mieć swoje drugie, erotyczne dno. Przed Wami 15 emoji, które na pewno się do tego nadają!

Czereśnie – wieloznaczne, soczyste emoji

Emoji czereśni w sekstingu

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pozostawały w sekstingowym cieniu dość długo, chociaż nie rozumiemy dlaczego. Są wyjątkowo uniwersalne i soczyste. Mogą być zarówno metaforą pupy, piersi, jak i jąder. Do wyboru, do koloru.

Księżyc w pełni – jaki podtekst się za nim kryje?

Erotyczne znaczenie emotki księżyca

Być może w tym miejscu Was zaskoczymy, ale tak. Emotikona księżyca w pełni może być używana do opisywania dolnych partii ciała. Co ciekawe, księżyc w pełni był metaforą dla pośladków w języku angielskim już w 1743 roku. Sami spójrzcie – ikonka jest okrągła i uśmiechnięta tak, jak Wasz partner do sekstingu.

Bijące serce – emoji nawiązujące do twerkingu?

Jak pokazać twerking w sekstingu?

Niektóre emoji pomagają zobrazować ruch podczas konwersacji i to jest właśnie jedno z nich. Bijące serce może symbolizować twerking albo jakiekolwiek inne ruchy związane z dolną częścią ciała. Używajcie jej bez zahamowań!

Kasztan – dobra alternatywa dla sekstingowej brzoskwinki

https blueprint api production.s3.amazonaws.com uploads card image 269193 f825b0281e4e448188ecc40b3f572e31 Które emoji są najlepsze do sekstingu?

To jedna z tych ikonek, które znajdują się na liście niekoniecznie używanych. A szkoda. Obrazek przedstawiający kasztan może być przydatny, szczególnie wtedy, gdy pragniecie być poprawni anatomicznie. W końcu nie wszystkie pupy mają kształt idealnej brzoskwinki.

Kaktus – faliczny kształt w zastępstwie bakłażana

Emoji penis

Dlaczego do obrazowania penisa używamy głównie bakłażanu? Przecież kaktus ma tak samo falliczny kształt. Rozumiemy, że kolce mogą nie być zachęcające, ale nie trzymajmy się sztywno reguł.

Melon – wszechstronna emotka do pikantnych rozmów

Emoji melona w sekstingu

Jedno z najbardziej wszechstronnych emoji, jakie możecie sobie wyobrazić. Może symbolizować piersi, pupy, jądra – co tam chcecie.

Jabłko – atrakcyjna pupa, nie tylko w kształcie brzoskwinki!

Emoji tyłka

Nie bez powodu istnieje typ jeansów stworzony specjalne do pup w kształcie jabłka. Niektóre naprawdę tak wyglądają. Jeśli uważasz, że Twoja pupa tak wygląda, używaj śmiało tej ikonki!

Tulipan – sekret skrywany na dole

Emoji tulipana w seks rozmowach

Skoro bakłażan i kaktus symbolizują męskie przyrodzenie, to czy możemy używać tulipana do opisania kobiecych narządów? Pewnie, że możemy!

Złamane serce – nieoczywista dwuznaczność

Emoji złamanego serca w sekstingu

W tym miejscu rozbudowana wyobraźnia jest konieczna. Chociaż pośladki zwykle są symbolizowane przez brzoskwinkę, to złamane serce może reprezentować… pupę.

Lizak – słodka reprezentacja seksu oralnego

Emotka lizaka w konwersacjach o seksie

Seks oralny to dla Was wstydliwy temat? Z pomocą przychodzi emoji lizaka, który może oznaczać dowolną formę oralnych przyjemności!

Hotdog – smakowity kąsek dla każdego fana sekstingu

Emoji hotdoga w sekstingu

Dziękujemy Unicode za wprowadzenie do obiegu emoji hotdoga, bez niego nasze życie byłoby… na pewno uboższe! Może symbolizować zarówno penisa, jak i waginę. A jak się uprzecie, to także pupę.

Gruszka – każdy kształt tyłka powinien mieć swoje emoji!

Emoji gruszki w sekstingu

Kolejne pupowe emoji. Jeśli Twój tyłek nie wygląda jak brzoskwinka albo jabłko – warto użyć tej ikony!

Kukurydza – sami wiecie co!

Emoji kukurydzy w sekstingu

Bakłażan może odejść w niepamięć. Kolba kukurydzy ma wyjątkowo falliczny kształt i aż krzyczy: penis!

Taco – zwróć uwagę na to, co na dole!

Emoji taco w sekstingu

Nie, nie chodzi nam o miłość do Taco Hemingway’a. W zależności od tego, jak wielkim fanem meksykańskiego jedzenia jesteś, taco może być piękną metaforą waginy. Albo jej najgorszym koszmarem. Wybór pozostawiamy Wam.

Brzoskwinka – klasyka sekstingowego emoji

Emoji brzoskwini w sekstingu

No dobrze, dobrze. Niech już się tu pojawi. Brzoskwinka. Dobrze wiecie, co oznacza, nie będziemy się powtarzać!

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News