Które emoji są najlepsze do sekstingu?

Trzy emotikony

Seksting, temat, o którym zwykle nie mówi się głośno, ale kto z nas chociaż raz nie przeprowadził z kimś takiej wymiany wiadomości? Słowa to jedno, ale emotki to drugie. Seksting bez emoji? Nie ma mowy!

Do wyboru mamy praktycznie cały ikonkowy sklep spożywczy: od czereśni, przez hotdoga, po bakłażan. Ale to oczywiście nie koniec listy. Przy odrobinie wyobraźni każda emotikona może mieć swoje drugie, erotyczne dno. Przed Wami 15 emoji, które na pewno się do tego nadają!

Czereśnie

Pozostawały w sekstingowym cieniu dość długo, chociaż nie rozumiemy dlaczego. Są wyjątkowo uniwersalne i soczyste. Mogą być zarówno metaforą pupy, piersi, jak i jąder. Do wyboru, do koloru.

Księżyc w pełni

Być może w tym miejscu Was zaskoczymy, ale tak. Emotikona księżyca w pełni może być używana do opisywania dolnych partii ciała. Co ciekawe, księżyc w pełni był metaforą dla pośladków w języku angielskim już w 1743 roku. Sami spójrzcie – ikonka jest okrągła i uśmiechnięta tak, jak Wasz partner do sekstingu.

Bijące serce

Niektóre emoji pomagają zobrazować ruch podczas konwersacji i to jest właśnie jedno z nich. Bijące serce może symbolizować twerking albo jakiekolwiek inne ruchy związane z dolną częścią ciała. Używajcie jej bez zahamowań!

Kasztan

To jedna z tych ikonek, które znajdują się na liście niekoniecznie używanych. A szkoda. Obrazek przedstawiający kasztan może być przydatny, szczególnie wtedy, gdy pragniecie być poprawni anatomicznie. W końcu nie wszystkie pupy mają kształt idealnej brzoskwinki.

Kaktus

Dlaczego do obrazowania penisa używamy głównie bakłażanu? Przecież kaktus ma tak samo falliczny kształt. Rozumiemy, że kolce mogą nie być zachęcające, ale nie trzymajmy się sztywno reguł.

Melon

Jedno z najbardziej wszechstronnych emoji, jakie możecie sobie wyobrazić. Może symbolizować piersi, pupy, jądra – co tam chcecie.

Jabłko

Nie bez powodu istnieje typ jeansów stworzony specjalne do pup w kształcie jabłka. Niektóre naprawdę tak wyglądają. Jeśli uważasz, że Twoja pupa tak wygląda, używaj śmiało tej ikonki!

Tulipan

Skoro bakłażan i kaktus symbolizują męskie przyrodzenie, to czy możemy używać tulipana do opisania kobiecych narządów? Pewnie, że możemy!

Złamane serce

W tym miejscu rozbudowana wyobraźnia jest konieczna. Chociaż pośladki zwykle są symbolizowane przez brzoskwinkę, to złamane serce może reprezentować… pupę.

Lizak

Seks oralny to dla Was wstydliwy temat? Z pomocą przychodzi emoji lizaka, który może oznaczać dowolną formę oralnych przyjemności!

Hotdog

Dziękujemy Unicode za wprowadzenie do obiegu emoji hotdoga, bez niego nasze życie byłoby… na pewno uboższe! Może symbolizować zarówno penisa, jak i waginę. A jak się uprzecie, to także pupę.

Gruszka

Kolejne pupowe emoji. Jeśli Twój tyłek nie wygląda jak brzoskwinka albo jabłko – warto użyć tej ikony!

Kukurydza

Bakłażan może odejść w niepamięć. Kolba kukurydzy ma wyjątkowo falliczny kształt i aż krzyczy: penis!

Taco

Nie, nie chodzi nam o miłość do Taco Hemingway’a. W zależności od tego, jak wielkim fanem meksykańskiego jedzenia jesteś, taco może być piękną metaforą waginy. Albo jej najgorszym koszmarem. Wybór pozostawiamy Wam.

Brzoskwinka

No dobrze, dobrze. Niech już się tu pojawi. Brzoskwinka. Dobrze wiecie, co oznacza, nie będziemy się powtarzać!s

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera