Księżycowe księżniczki

lenni36

Lisa Stricker znana jako Lenni po ukończeniu szkoły wyruszyła w świat. Poznawała obce kultury, a potem nowe doświadczenia przenosiła na ubrania, tworząc kolekcję dla kobiet w jej własnym, kiedyś wyśmiewanym, stylu. Sukces Lisy Stricker narodził się juz po pierwszym dużym projekcie – Lenni Vintage – elektrycznej mieszance motywów popularnych w latach 70. Sklep zyskał fanów na całym świecie, wśród ludzi, którzy zatęsknili za dzwonami i wielkimi okularami.

Niepokorne dziewczyny Lenni mają na sobie jednoczęściowe komplety w białe gwiazdki, które są głównym motywem nowej kolekcji. Zwiewne sukienki w stylu hippie zostały wykonane z delikatnej, miejscami przezroczystej koronki. Dziewczyny zarzuciły na ramiona duże chusty z posplatanymi frędzlami, które idealnie współgrają z welurowymi dzwonami. Z kolei duże metalowe paski i naszyjniki zostały przyozdobione kolorowymi kamieniami. Do tego wysokie kowbojki i kapelusze. Jeśli chodzi o łączenie stylu boho ze stylem hippie projektantka nie ma sobie równych.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Krótki wypad na pustynię w Palm Springs zaowocował zdjęciami promującymi nową kolekcję. Popijanie piwa przy basenie z małym psem pod pachą to codzienność w wydaniu Lenni.

lenni122

lenni123

lenni15

lenni205

lenni207

lenni29

lenni34

lenni40

lenni42

lenni63 (1)

lenni73

lenni80

lenni87

lenni92

lenni98

zdjęcia | www.lenni-shop.com

tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News