Kristen Stewart otrzymała miano „aktorki dekady”. Czy zasłużyła na ten tytuł?

Hollywood Critics Association ogłosiło Kristen Stewart aktorką ostatniej dekady i była to pierwsza tego typu nagroda w historii organizacji.

W trakcie ostatnich 10 lat Stewart zagrała w wielu filmachThe Runaways, Personal Shopper, Clouds of Sils Maria, czy Aniołkach Charliego. W ubiegłym roku aktorka wystąpiła także u boku Chloë Sevigny w thrillerze psychologicznym Lizzie.

Stewart w 2017 roku przyznała publicznie, że jest częścią społeczności LGBTQ+, a miało to miejsce podczas jej monologu w SNL. Niedawno, we wrześniu tego roku, podczas jednego z wywiadów aktorka ujawniła, że w przeszłości była proszona o ukrywanie swojej orientacji, tylko po to, by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie roli w niektórych produkcjach.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Powiedziano mi wprost: jeśli chcesz wyświadczyć sobie samej przysługę, nie będziesz chodziła ze swoją dziewczyną po ulicy za rękę. Dzięki temu może dostaniesz rolę u Marvela.

Należy dodać także, że ostatni film Stewart, czyli Aniołki Charliego, okazał się kompletną klapą finansową, chociaż sama aktorka przyznała, że nie czuje porażki z tego powodu i jest naprawdę dumna z produkcji, chociaż być może nie był to odpowiedni film na ten rok.

Oficjalna ceremonia uhonorowania Stewart mianem aktorki dekady odbędzie się 9 stycznia 2020 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News