Krew, pot i podarte gacie. Już jest dostępny drugi tom komiksu przygód Ricka i Morty’ego

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent gwiazdowych dla Waszego bliskiego, a jest on fanem przygód Ricka i Morty’ego podpowiadamy: jest już dostępny drugi tom komiksu!

W drugim tomie Rick z innego wymiaru ostrzega Ricka i Morty’ego o nadciągającym zagrożeniu. Rozpoczyna się wędrówka dwóch bohaterów po alternatywnych rzeczywistościach. Wędrówka pełna paradoksów, rozlewu krwi, potu, łez i podartych gaci.

Komiks, podobnie jak serial, pełen jest nawiązań do klasycznych dzieł popkultury ze szczególnym uwzględnieniem fantastyki i horroru – od Doktora Who, Strefy Mroku, Jurassic Park i Star Trek po Incepcję, Koszmar z ulicy Wiązów czy Star Wars. Recenzję pierwszego tomu znajdziecie tutaj: Czy warto sięgnąć po pierwszy tom komiksu Rick i Morty? 

Czy rodzina przetrwa obłęd Ricka i cały ten chaos wszechświata, który na nich ściąga?

Obecny, trzeci sezon serialu Rick i Morty stał się wielkim hitem zarówno wśród fanów, jak i wśród krytyków. Twórcy serialu i studio Adult Swim ogłosili niedawno, że produkowane jest kolejne siedemdziesiąt odcinków. A fani spekulują, czy nowy odcinek nie pojawi się szybciej niż przypuszczamy.

Rick okladka tom 2 normalRGB Krew, pot i podarte gacie. Już jest dostępny drugi tom komiksu przygód Ricka i Morty'ego 14 rick tom 2 Krew, pot i podarte gacie. Już jest dostępny drugi tom komiksu przygód Ricka i Morty'ego 88 rick tom 2 Krew, pot i podarte gacie. Już jest dostępny drugi tom komiksu przygód Ricka i Morty'ego

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News